ادعای غیر موجه تاج درباره افزایش مبلغ قرارداد ویلموتس

دنیای ورزش تورنتو نوشت: مبلغ بالای قرارداد ویلموتس انتقادات بسیاری را به همراه داشته و تاج برای آن توجیه خنده‌داری می‌آورد.

مهدی تاج درباره رقم قرارداد ویلموتس ادعای عجیبی مطرح کرد که نشان می‌دهد تا چه اندازه از مسائل روز فوتبال دور است. تاج مدعی شد ویلموتس با ساحل عاج قراردادی یک میلیون و هشتصدهزاریورویی به همراه پاداش داشته که پس از دو سال فدراسیون مبلغ چهارصدهزار دلار به آن اضافه کرده است و این را هم منطقی می‌داند.

تاج تصور کرده قیمت مربی مانند خانه است که تورم داشته باشد و پس از دو سال به ان اضافه شود؛ در فوتبال روز دنیا وقتی یک مربی با تیمی نتیجه نگیرد از مبلغ قراردادش در تیم بعدی کم خواهد شد و ویلموتس هم که پس از ناکامی در ساحل عاج مدتی بدون تیم بود فقط در ایران می‌توانست چنین پیشنهادی دریافت کند.

علاوه بر این حتی همین ادعای رییس سابق فدراسیون فوتبال هم اشتباه است و قرارداد ویلموتس بدون پاداش دومیلیون و دویست هزار دلار بود و با پاداش‌ها بیشتر می‌شد و حتی مالیات آن هم بر عهده فدراسیون بود؛ این‌که کسی از تاج به درستی درباره ادعاهایش سوال نمی‌پرسد دلیل بر این نیست که حرف‌هایش منطقی است و او هر آماری می‌خواهد بدهد.

255 41

کد خبر 1397281

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =