ستاره مشاهیر ترامپ در هالیوود مخدوش شد/ عکس

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: ستاره دونالد ترامپ، در پیاده روی مشاهیر هالیوود، توسط معترضین با رنگ سیاه مخدوش و جمله «زندگی سیاه پوستان مهم است» نیز در اطراف آن نوشته شد.

به نقل از گاردین، ستاره دونالد ترامپ در پیاده روی مشاهیر هالیوود دوباره مخدوش شده است. این بار این اتفاق به دنبال جنبش حمایت از زندگی سیاه پوستان صورت گرفته است.

ستاره مشاهیر ترامپ در هالیوود مخدوش شد

روز یکشنبه، طبق اخباری که در رسانه‌های اجتماعی منتشر شده است، این ستاره با یک اسپری مشکی پوشانده شده و حروف (BLM Black Lives Matter) مخفف جمله «زندگی سیاه پوستان مهم است» نیز در اطراف نوشته شده است. یک کیسه نیز در بالای این ستاره گذاشته شده که طبق یک صفحه در فضا مجازی مدفوع سگ است.

در آن روز حدودا ۲۰ هزار نفر در بلوار هالیوود در اعتراض به خشونت و ظلم پلیس در آمریکا پس از قتل جورج فلوید، راهپیمایی کردند.

ترامپ در روزهای اخیر به دلیل تلاش‌های خود و تهدید به خشونت علیه کسانی که در سراسر کشور آمریکا معترض هستند، مورد نقد و اعتراض بیشتری قرار گرفته است.

ستاره مشاهیر ترامپ در هالیوود مخدوش شد

از سال ۲۰۱۶ که ترامپ رئیس جمهور آمریکا شد، تلاش‌های زیادی برای تخریب ستاره وی در هالیوود صورت گرفته است. موفق‌ترین مورد آن‌ها در سال ۲۰۱۸ رقم خورده بود و این ستاره به طور کلی با کلنگ تخریب شده بود. در سال ۲۰۱۶ نیز شخصی ۵۳ ساله نسبت به تخریب این ستاره اقدام کرده بود.

در سال ۲۰۱۶ دور این ستاره یک دیوار شیشه‌ای نیز کشیده شد که نمادی از سیاست‌های ترامپ در مسئله مهاجرت است. در سال ۲۰۱۸ شورای شهر غربی هالیوود به حذف این ستاره رای داده بود.گفتنی است ستاره دونالد ترامپ پس از مدتی پاکسازی شد و به حالت اول بازگشت.

ستاره مشاهیر ترامپ در هالیوود مخدوش شد

دیگر افراد مشهور دیگری که ستاره‌های آن‌ها تخریب شده است شامل بیل کازبی که به تجاوز جنسی متهم شده بود و الن دی جنرس هستند.

2323

کد خبر 1397304

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • عباس IR ۱۲:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۰
    0 0
    مجسمه جورج فلوید باید ساخته وبعنوان نمادمبارزه با نژاد پرستی در شهر مینیا پولیس نصب شود