قیمت عمده فرورشی انواع میوه و تره بار در تهران اعلام شد

تسنیم‌نوشت: قیمت عمده فروشی انواع میوه و تره بار برای فروش در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران اعلام شد.

نرخ عمده فروشی انواع میوه و تره بار در میدان مرکزی میوه و تره بار اعلام شد: بر این اساس  قیمت هر کیلوگرم  لیموترش سنگی ۱۰ تا ۱۵ هزارتومان، لیموترش ریز ۱۵ تا ۲۵ هزارتومان، گوجه فرنگی بوته رس۱۵۰۰ تا ۳۵۰۰، فلفل دلمه سبز ۵۰۰۰ تا ۱۰ هزارتومان و  سیر خشک ۱۵ تا ۲۵ هزارتومان اعلام شده است.

قیمت فروش سیب زمینی۲۰۰۰ نیز تا ۴۰۰۰ تومان، پیاز زرد ۱۵۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان، پیاز شیری ۱۵۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان،  ملون ۳۰۰۰ تا ۵۵۰۰تومان،  طالبی ۳۰۰۰ تا ۷۰۰۰ تومان و هندوانه ۱۲۰۰ تا ۲۵۰۰ تومان اعلام شده است.

 هر کیلوگرم موز ۱۳ تا ۱۸ هزارتومان، سیب قرمز ۸۰۰۰ تا ۱۲هزارتومان، سیب زرد ۹۰۰۰ تا ۱۵ هزارتومان، خیار رسمی۲۵۰۰تا ۵۰۰۰ تومان، پرتقال تامسون شمال و پرتقال توسرخ ۶۰۰۰ تا ۱۰ هزارتومان در میدان مرکزی میوه و تره بار به صورت عمده فروشی نرخ گذاری  است.

در میان میوه‌های تابستانه نیز نرخ عمده فروشی هرکیلوگرم گیلاس صورتی ۱۲ تا ۲۲ هزارتومان، گیلاس تکدانه ۲۵ تا ۳۵ هزارتومان، گوجه سبز شمال۴۰۰۰ تا ۱۰ هزارتومان، گوجه سبز برغان ۷۰۰۰ تا ۱۵ هزارتومان،  ، زردآلو کاشان ۸۰۰۰ تا ۱۵ هزارتومان، زردآلو شیراز ۲۰ تا ۳۵ هزارتومان، توت فرنگی کرج ۱۰ تا ۲۰ هزارتومان، توت فرنگی سنندج ۸۰۰۰ تا ۱۷هزارتومان اعلام شده است.

بنابراین گزارش  قیمت‌های اعلامی، نرخ عمده فروشی انواع میوه و تره بار در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران است و بر اساس اعلام اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار خرده فروشان سطح شهر می‌توانند این محصولات را حداکثر با ۳۵ درصد سود به فروش برسانند.

سازمان میادین میوه و تره‌بار، بازار میوه،

۲۲۳۲۲۵

کد خبر 1397342

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =