پیام تسلیت دبیر شورای نگهبان و رئیس مجمع تشخیص در پی درگذشت رمضان عبدالله

مهر نوشت: دبیر شورای نگهبان با صدور پیامی درگذشت «رمضان عبدالله» رهبر پیشین جنبش جهاد اسلامی فلسطین را تسلیت گفت.

 آیت‌الله جنتی دبیر شورای نگهبان با صدور پیامی درگذشت مجاهد بزرگ «رمضان عبدالله» رهبر پیشین جنبش جهاد اسلامی فلسطین را تسلیت گفت.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

درگذشت برادر مجاهد و مقاوم جناب آقای دکتر رمضان عبدالله شلح رهبر پیشین جنبش جهاد اسلامی فلسطین که همواره بر آرمان آزادی فلسطین عزیز و قدس شریف تاکید داشت، موجب تأثر و تالم همه علاقه‌مندان به مسئله فلسطین و محور مقاومت گشت.

نام این چهره شاخص جبهه مقاومت اسلامی که عمر با برکت خویش را صرف مبارزه با رژیم منحوس صهیونیستی و نظام سلطه کرد، مطمئناً در کنار نام بزرگانی چون سردار پرافتخار اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید فتحی شقاقی رهبر فقید جنبش جهاد اسلامی فلسطین بر تارک جهان اسلام همواره خواهد درخشید.

اینجانب درگذشت این مجاهد نستوه را به خانواده معظم ایشان، ملت مظلوم فلسطین و رزمندگان محور مقاومت و همه آزادگان جهان تسلیت عرض کرده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان و ملت مقاوم فلسطین استقامت در مسیر آرمان آزادی فلسطین خواستارم.

احمد جنتی
دبیر شورای نگهبان


پیام تسلیت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام 

 آیت الله آملی لاریجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور پیامی درگذشت رمضان عبدالله را تسلیت گفت.

متن پیام آیت الله آملی لاریجانی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْه

ضایعه درگذشت مجاهد مقاوم و الگوی پایمردی و رشادت، دکتر رمضان عبدالله که تا آخرین لحظات عمر، بر سر عهد و پیمان با خدای خود ماند و قدمی هرگز از مسیر مقاومت و همراهی با ملت مظلوم فلسطین در مقابل رژیم کودک کش و اشغالگر صهیونیستی کوتاه نیامد؛ موجب اندوه اینجانب شد.

درگذشت این مبارز خستگی ناپذیر را به مردم مظلوم فلسطین، همرزمان و هم پیمانانش، خانواده محترم و تمام مردم آزادی خواه و مقاوم در برابر بیداد و ظلم جبهه استکبار تسلیت گفته و برای روح آن بزرگمرد آرامش و غفران الهی آرزومندم.

صادق آملی لاریجانی

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام

27216

کد خبر 1397390

برچسب‌ها