بیرانوند گوشم را کشید تا سخت تلاش کنم

فارس نوشت: مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص حرکت دروازه بان این تیم با وی در یکی از جلسات تمرینی صحبت های جالبی کرد.

آریا برزگر در خصوص حضورش در بازی دوستانه مقابل سایپا اظهار داشت: نمی دانم مربیان از عملکردم رضایت داشتند یا خیر اما خودم از عملکردم به هیچ وجه رضایت نداشتم. با این حال از اعضای کادرفنی و آقا یحیی به دلیل اعتمادی که به من کردند تشکر می کنم و امیدوارم در آینده با بازی های خوبم بتوانم جواب اعتمادشان را بدهم.

برزگر در خصوص اینکه او و دیگر بازیکنان به لحاظ تیمی و انفرادی در شرایط آرمانی قرار دارند یا خیر، عنوان کرد: خودم در زمان تعطیلی از روز اول فیزیکی و بدنی کار کردم و دیگر بچه های تیم هم شرایط و روحیه بسیار خوبی دارند تا بتوانیم برای چهارمین بار متوالی قهرمان لیگ شویم.

این مهاجم درباره تفاوت های کالدرون و گل محمدی و اینکه در زمان مربی قبلی شرایط بدی را داشت، تصریح کرد: نمی خواهم درباره مربی قبلی حرفی بزنم برای او آرزوی موفقیت می کنم اما درباره آقا یحیی باید بگویم که او خیلی به ما روحیه می دهد و از نظر فنی نیازی به تعریف من ندارد.

برزگر در مورد اهدافی که دارد توضیح داد: می دانم اول باید در پرسپولیس فیکس شوم و به تیم ملی برسم اما در نهایت آرزو دارم روزی در منچستر یا رئال بازی کنم.

بازیکن سرخپوشان درباره شوخی بیرانوند با او در یکی از تمرینات پرسپولیس اظهار داشت: بیرانوند بهترین دروازه بان ایران و آسیا است او گوش من را کشید چون هم می خواست با من شوخی کند تا روحیه بگیرم و هم اینکه پیامی برای من باشد تا در زندگی شخصی و حرفه ای سخت تلاش کنم. بیرانوند گوش هرکه را کشیده موفق شده و امیدوارم من هم بتوانم به اهدافم برسم.

256 251

کد خبر 1397399

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =