اردلان از رونمایی پوستر پنجمین جایزه ادبی شعر کیش خبر داد

مدیر فرهنگی و آموزشی معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش از رونمایی پوستر پنجمین جایزه ادبی شعر کیش با محوریت معرفی جزیره زیبای کیش، خلیج فارس، ایران زیبا و دلاوران ایران خبر داد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در کیش ، رضا اردلان مدیر فرهنگی و آموزشی معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش از رونمایی پوستر پنجمین جایزه ادبی شعر کیش با محوریت معرفی جزیره زیبای کیش، خلیج فارس، ایران زیبا و دلاوران ایران خبر داد و گفت: رونمایی از کتاب “کیش در آینه شعر” که شامل آثار برگزیده سومین و چهارمین جشنواره شعر جزیره کیش است برگزار می‌شود.

رضا اردلان با بیان این که رونمایی از پوستر نخستین جشنواره داستان صوتی کیش به دبیری امین جوکار که یکی از داستان نویسان جنوبی کشور برگزار می شود اظهار داشت: ارسال آثاری که جغرافیای شکل گیری استان های جنوبی را به تصویر کشیده اند پس از رونمایی پوستر و اعلام فراخوان، منتشر می شود.

اردلان با اشاره به رونمایی پوستر پنجمین جایزه بین‌المللی شعر ادبی جزیره کیش افزود: شعر کلاسیک، شعر نو، نثر ادبی، ترانه و شعر طنز از جمله برنامه های این جشنواره می باشد و در بخش بین‌الملل نیز شاعران امکان ارسال آثار خود را به زبان‌های فارسی، عربی، ترکی، اردو و انگلیسی را دارند.

وی غلامحسین مظفری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش را رئیس شورای سیاست‌گذاری جشنواره و سعید پور علی معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش، مصطفی محدثی خراسانی، عبدالجبار کاکایی، افشین اعلا و محمد علی بهمنی را اعضای این شورا معرفی کرد و گفت: هیات داوران گردهمایی ادبی را علیرضا قزوه، علی محمد مودب، عبدالجبار کاکایی، مصطفی محدثی خراسانی، محمد اکرامی‌فر و رضا رفیع تشکیل می دهند.

مدیر فرهنگی و آموزشی سازمان منطقه آزاد کیش نغمه مستشار نظامی را به عنوان دبیر هنری این جشنواره معرفی کرد وگفت: با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی، نشست خبری جشنواره با حضور غلامحسین مظفری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل، سعید پور علی معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش، مصطفی محدثی خراسانی و نغمه مستشار نظامی برگزار خواهد شد.

گفتنی است زمان برگزاری اختتامیه هر دو جشنواره بیستم آذر سال جاری است و امیدواریم در این رویدادهای فرهنگی شاهد استقبال خوب اهالی ادب کشور باشیم.

46

کد خبر 1397417

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =