پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر در ۲۳خرداد

دکتر آصفی از برگزاری پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر استان همزمان با سراسر کشور در ۲۳خرداد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ حسن آصفی، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر با هدف نهادینه سازی مشارکت اعضا و داوطلبان فعال، افراد نیکوکار و خیرین در این موسسه خیریه، مردمی غیردولتی و فراهم کردن زمینه حضور حداکثری و موثر در ارکان تصمیم گیری جمعیت هلال احمر همزمان با سراسر کشور در استان قزوین برگزار می شود.
 آصفی بیان کرد: برگزاری این دوره از انتخابات از هفته پایانی فروردین ماه آغاز شده است و با توجه به شیوع بیماری کرونا، در همان نخستین گام بر رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید و تمهیدات مورد نیاز اندیشیده شده است.
او در ادامه عنوان کرد: مرحله نخست این انتخابات در شعب جمعیت هلال احمر سراسر استان، روز جمعه ۲۳خرداد با حضور اعضا و داوطلبان این جمعیت با رعایت و حفظ فاصله گذاری اجتماعی در سالن های ورزشی که بر اساس نیاز انتخاب شده اند ، برگزار می شود.
مدیرعامل جمعیت استان گفت : پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر استان همزمان با سراسر کشور با مشارکت بیش از۴۵۰۰نفر از اعضای واجد شرایط این جمعیت  و با نامزدی ۸۳ نفر در۲۳خرداد ماه برگزار می شود تا اعضای هلال احمر استان از میان کاندیداهای حاضر در این انتخابات، افراد مورد نظر خود را جهت حضور در شوراهای اجرایی و بازرسی انتخاب کنند.
او گفت: ستاد اجرایی، هیات نظارت و حراست در کلیه شعب حضور دارند  تا انتخابات به صورت سالم و درست برگزار شود و ثابت کنیم که امین اعضاء و داوطلبان جمعیت هلال احمر هستیم.
 آصفی افزود: دعوت نامه ها از طریق پیامک برای همه اعضا و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان ارسال شده است و چنانچه سامانه پیامکی برای بعضی از اعضا با خطا مواجه شده باشد حتماً با آنها تماس گرفته می شود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان  اظهار کرد: انتخابات ساعت ۹صبح روز جمعه ۲۳خردادماه سال جاری در سراسر شعب جمعیت هلال احمر در استان آغاز می شود.
او ادامه داد: در صورت به حد نصاب نرسیدن مجمع شهرستان (حضور دو سوم اعضا) جلسه بعدی پس از نیم ساعت در همان محل با حضور هر تعداد اعضا رأی‌گیری آغاز می شود.
این مقام مسئول در پایان تاکید کرد: از همه اعضا و داوطلبان این جمعیت تقاضا داریم در پنجمین دوره انتخابات مجامع، هلال احمر را یاری کرده و همچون گذشته برگ زرینی در تاریخ جمعیت هلال احمر استان ایجاد کنند.

46

کد خبر 1397471

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =