تفاهم نامه همکاری بین شرکت آب منطقه ای قزوین و سازمان نظام مهندسی معدن منعقد شد

در جلسه‌ای تفاهم نامه نظارت بر حفاری چاه‌های آب استان بین شرکت آب منطقه ای قزوین و سازمان نظام مهندسی معدن استان منعقد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ شهروز حدادی نژاد، معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه‌ای قزوین در جلسه‌ای که با حضور رئیس سازمان نظام مهندسی معدن برگزار شد، با اشاره به اهمیت اجرای صحیح فرآیند نظارت بر حفاری چاه‌های آب استان و حرکت در چارچوب قانون بیان کرد: رسالت اصلی در نظارت برحفاری جلوگیری از بروز تخلفات می باشد لذا لازم است تأمین مهم با دقت فراوان صورت بگیرد.
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای قزوین با اشاره به تأثیرحفاری صحیح در افزایش عمر آبدهی چاه‌ها اظهار کرد: ناظر این حفاری منتخب باید با حضور در محل اقدام به بازدید و نظارت کند تا از این طریق بتواند نقش خود را در حفاظت از منابع آبی زیرزمینی به نحو احسنت ایفا کند.
در ادامه این جلسه نبی، رئیس سازمان نظام مهندسی معدن با اشاره به تفاهم نامه منعقد شده آن را گامی مهم در حفظ و حراست از منابع آبی استان برشمرد و خواستار انجام اصلاحات تکمیلی در این زمینه شد.
 رئیس سازمان نظام مهندسی معدن همچنین با اشاره به تاریخچه نظارت برحفاری در استان به همکاری نزدیک تر این سازمان با شرکت آب منطقه ای قزوین تاکید کرد.
در پایان این جلسه پروانه صلاحیت مهندسان ناظر که به امضا مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین رسیده بود به برگزیدگان اهدا شد تا این افراد به کلیه مراحل عملیات حفاری، لوله گذاری،شستشو و توسعه و آزمایش و پمپاژ چاه‌های آب در سطح حوزه عملکرد شرکت به مدت سه سال فعالیت کنند.

46

کد خبر 1397497

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =