ظرفیت بانکداری الکترونیک در استان یزد بسیار بالاست / فعالیت ۴۵۳ شعبه بانک در استان

رئیس شورای هماهنگی بانک های استان یزد با اشاره به تعطیلی شعب بانکهای یزد در ایام شیوع کرونا گفت: ظرفیت بانکداری الکترونیک در استان یزد بسیار بالاست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در یزد؛ محمد رضایی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد اظهار داشت: در روزهای پایانی سال به دلیل شیوع کرونا و قطع کردن زنجیره انسانی، هماهنگی هایی در شورای هماهنگی بانک های استان یزد صورت گرفت.
وی با اشاره به اینکه در استان یزد ۱۷ بانک عضو این شورا هستند تصریح کرد: در مجموع این بانک ها ۴۵۳ شعبه در سطح استان یزد دارند که سه هزار و ۷۵۰ نفر در این شعب به عنوان همکاران ما فعالیت می کنند.
رئیس شورای هماهنگی بانک های استان یزد خاطرنشان کرد: به طور متوسط در هر یک از این شعب، ۲۰۰ نفر در طول روز از شهروندان رفت و آمد داشتند که در مجموع نزدیک به بیش از ۱۵ هزار نفر در روز بود.
رضایی ادامه داد: به همین دلیل و با توجه به ضرورت حفظ سلامت کارکنان و عموم مردم، با ستاد استانی کرونا در استان هماهنگی های لازم صورت پذیرفت و مسئولیت تعطیلی شعب را پذیرفتیم و نهایتا از ۲۲ اسفند تمامی شعب بانک های استان تعطیل شد و تنها ۳۰ شعبه به صورت کشیک در سطح استان فعالیت داشتند.
وی با بیان اینکه این موضوع به خوبی نشان داد که ظرفیت بانکداری الکترونیکی در استان یزد بالا است افزود: این اتفاق رخ داد و نهایتا تا پایان سال، همکاران ما در شبکه بانکی کار مردم را انجام دادند.
رئیس شورای هماهنگی بانک های استان یزد گفت: روزهای نخست این اقدام برخی اعتراض هایی صورت می گرفت ولی نهایتا مردم متوجه شدند که باید این اتفاق رخ می داد و به حمدالله اثرات چنین اقدام هایی را امروز در سطح استان یزد با کم شدن آمار کرونا مشاهده می کنیم.

48

کد خبر 1397528

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =