برنامه محوری و تعهد حرفه ای دو عامل مهم در تعالی سازمانی محسوب می شوند

دکتر سیدمجتبی اکرم در جلسه شورای اداری مدیریت درمان سمنان گفت: بازبینی و بهبود ساختارها و فرایندهای ارائه خدمات باید با تکیه بر اصل مشارکت ذینفعان و رضایتمندی جامعه هدف انجام شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین  استان سمنان اولین جلسه شورای اداری سال ۹۹ صبح سه شنبه با حضور مدیر و معاون درمان و رؤسای واحدهای تابعه مدیریت درمان سمنان برگزار گردید. در این جلسه  دکتر سیدمجتبی اکرم ضمن تاکید بر تلاش همه جانبه برای اصلاح و ارتقای نظام خدمت رسانی به مخاطبان گفت: بازبینی و بهبود ساختارها و فرایندهای ارائه خدمات باید با تکیه بر اصل مشارکت ذینفعان و رضایتمندی جامعه هدف انجام گردد. وی برنامه محوری و تعهد حرفه ای در تمامی سطوح ارائه خدمات را از عوامل مهم در تعالی سازمانی برشمرد و گفت: لازمه ارتقای کمی و کیفی ارائه خدمات تدوین برنامه ای نظام مند می باشد.
وی افزود: توجه به توسعه کیفی منابع سازمانی و بهره مندی حداکثری از فناوری های نوین از جمله برنامه های راهبردی مدیریت درمان سمنان در سال ۹۹ است. مدیر درمان تامین اجتماعی سمنان با اشاره به ابلاغ بودجه سالجاری به واحدهای تابعه تصریح کرد: دقت نظر در مصارف بودجه و توجه به صرفه و صلاح سازمان در هزینه کرد موجب گسترش اعتماد هرچه بیشتر ذینفعان و جامعه مخاطب سازمان خواهد شد. وی بر تلاش در جهت افزایش میزان ارتباط با مخاطب و بهره مندی از نظرات جامعه هدف تاکید نمود.
بررسی مسائل اداری و مالی، درخواست تجهیزات و امکانات درمانی مورد نیاز واحدها ، همچنین تبادل نظر در خصوص چگونگی ارتقاء سطح کیفی و کمی ارائه خدمات درمانی در مراکز ملکی، از جمله موضوعاتی بود که در این جلسه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

48

کد خبر 1397538

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =