اعلام زمان دقیق تعیین ترکیب اعضای کمیسیون‌های تخصصی مجلس

تسنیم نوشت:سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی از نهایی شدن ترکیب اعضای کمیسیون‌های مجلس در روز پنجشنبه(۲۲ خرداد) خبر داد.

محمدحسین فرهنگی سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به آخرین وضعیت ترکیب اعضای کمیسیون‌های تخصصی مجلس، گفت: فُرم‌های امتیازبندی اولویت‌های نمایندگان برای عضویت در کمیسیون‌های تخصصی روز گذشته(دوشنبه، 19 خرداد) از سوی نمایندگان به هیئت‌رئیسه مجلس ارائه شده است.

وی افزود: قرار است، هیئت‌رئیسه مجلس نیز در جلسه مشترکی که با رؤسای شعب پانزده‌گانه خواهد داشت، فُرم‌های امتیازبندی اولویت‌های نمایندگان برای عضویت در کمیسیون‌های تخصصی را بررسی و نهایی کند.

سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس تصریح کرد: قرار بود نهایتا تا امروز(سه‌شنبه، 20 خرداد) ترکیب اعضای کمیسیون‌های تخصصی مجلس نهایی شود، اما به دلیل اینکه هنوز برخی نمایندگان به جمع‌بندی نرسیده‌اند، در روز پنجشنبه هفته جاری، این ترکیب نهایی می‌شود.

فرهنگی تأکید کرد: نمایندگان مجلس از امروز(سه‌شنبه، 20 خرداد) به مدت 48 ساعت، تا پنجشنبه(22 خرداد) فرصت دارند تا نسبت به قرارگیری‌شان در کمیسیون‌ها به هیئت‌رئیسه اعتراض کنند، سپس در جلسه مشترکی با رؤسای شعب پانزده‌گانه مجلس به این اعتراضات رسیدگی شده و در نهایت در روز 22 خرداد ترکیب اعضای هیئت‌رئیسه مجلس نهایی می‌شود.

سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس در پایان خاطرنشان کرد: هنوز هیچ فهرستی از ترکیب اعضای کمیسیون‌ها نهایی نشده و آنچه که در رسانه‌ها مطرح شده، خلاف واقع است.

2727

کد خبر 1397587

برچسب‌ها