نمایشگاه صنایع دستی جنوب شرق کشور در فهرج افتتاح شد

نمایشگاه صنایع دستی جنوب شرق کشور با حضور هنرمندانی از استان‌های کرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان در ۱۵ غرفه در شهرستان فهرج افتتاح شد.

به گزارش خبرآنلاین از فهرج، همزمان با روز جهانی صنایع دستی، نمایشگاه بزرگ صنایع دستی جنوب شرق کشور به‌میزبانی شهرستان فهرج با حضور شرکت‌کنندگانی از استان‌های کرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان در محل ساختمان پایگاه جهانی لوت افتتاح شد.

حمید وحیدزاده رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فهرج در حاشیه افتتاح این نمایشگاه اظهار داشت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به‌نام جهش تولید نامگذاری شده تمام تلاش خود را به‌کار خواهیم بست تا با همت و همکاری مسئولان اتفاقات خوشایندی را در حوزه صنایع دستی رقم بزنیم.

وی با بیان اینکه همزمان با روز جهانی صنایع دستی نمایشگاه بزرگ صنایع دستی جنوب شرق کشور در فهرج افتتاح شده است افزود: این نمایشگاه به مدت ۴ روز در محل ساختمان پایگاه جهانی لوت – جنب پارک گردشگری دایر است.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فهرج هدف از برگزاری این نمایشگاه را معرفی پتانسیل‌های صنایع دستی استان‌های جنوب شرق کشور به‌ویژه شهرستان فهرج دانست و عنوان کرد: در این نمایشگاه هنرمندانی از استان‌های کرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان حضور دارند.

وحیدزاده ساعت بازدید از نمایشگاه را از ساعت ۹ تا ۱۱ ظهر و ۱۸ تا ۲۰ شب عنوان کرد و افزود: در نمایشگاه صنایع دستی جنوب شرق کشور بیش از ۱۵ غرفه تدارک دیده شده و صنایع دستی شرکت‌کنندگان در معرض دید عموم مردم و هنرمندان قرار دارد.

 نمایشگاه بزرگ صنایع دستی جنوب شرق کشور به مدت چهار روز از ساعت ۹ تا ۱۱ ظهر و ۱۸ تا ۲۰ شب در محل ساختمان پایگاه جهانی لوت میزبان دوستداران صنایع دستی و عموم مردم علاقه‌مند است.

48

کد خبر 1397620

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =