جشنواره کلیپ‌های ۲ دقیقه‌ای نماز در استان کرمان برگزار می‌شود

رئیس شورای اقامه نماز استان کرمان از برگزاری جشنواره موشن گرافیک و کلیپ‌های دو دقیقه‌ای مرتبط با نماز در استان کرمان خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از کرمان، محمدجواد فدایی ظهر امروز در ستاد اقامه نماز استان کرمان با بیان اینکه مصوبات جلسه ستاد اقامه نماز باید با جدیت پیگیری شود و این مسئله اهمیت زیادی دارد اظهار داشت: ارزیابی ادارات استان کرمان در بحث نماز در جلسه شورای اداری استان ارائه می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه تمام دستگاه‌های اداری استان موظف هستند مصوبات ستاد اقامه نماز استان کرمان را به نحو مطلوب اجرایی کنند افزود: نتایج تحقیقات در مورد نماز در جلسه آینده شورای اقامه نماز استان ارائه شود.

استاندار کرمان با بیان اینکه آموزش و پرورش استان کرمان طرح ترویج نماز در مدارس و در بین دانش‌آموزان را به کارگروه ذیل شورای اقامه نماز ارائه کند گفت: این طرح در شورای فرهنگ عمومی نیز مصوب و تامین اعتبار شود تا آموزش و پرورش از ابتدای مهرماه امسال طرح را در مدارس استان اجرایی کند.

وی با عنوان اینکه کارگروهی متشکل از نهادهای مرتبط فرهنگی برای برگزاری جشنواره تولیدات موشن‌گرافیک و کلیپ در ارتباط با نماز در استان تشکیل شود افزود: زمینه برگزاری این جشنواره در استان کرمان باید فراهم شود.

رئیس شورای اقامه نماز استان کرمان با اشاره به اینکه برگزاری و اقامه نماز جماعت در ادارات استان کرمان در جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا بررسی و نتیجه‌گیری خواهد شد تا پروتکل‌های بهداشتی برای این کار تهیه شود گفت: یک جلسه شورای آموزش و پرورش استان کرمان به نماز اختصاص داده خواهد شد.

در این جلسه حجت‌الاسلام مهدی عرب‌پور دبیر شورای اقامه نماز استان کرمان با بیان اینکه امروز نخستین جلسه شورای اقامه نماز استان کرمان در سال جاری است که با حضور استاندار کرمان برگزار می‌شود اظهار داشت: گزارش نهادهای مختلف در این جلسه ارائه شده است.

وی با اشاره به اینکه ساخت کلیپ مرتبط با نماز برای پخش در فضای مجازی پیگیری می‌شود افزود: جشنواره ساخت کلیپ‌های دو دقیقه‌ای مرتبط با نماز در استان کرمان برگزار می‌شود.

 دبیر شورای اقامه نماز استان کرمان با بیان اینکه دوره‌های آموزشی اهمیت نماز و توصیه‌های نماز برای کارکنان ادارات برگزار می‌شود گفت: در این دوره‌ها مدیران دستگاه‌ها برای عمق‌بخشی به نماز در ادارات آموزش خواهند دید.

48

کد خبر 1397624

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =