۰ نفر
۲۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۶
نگاه «رنگین کمان» به محیط زیست

برنامه «رنگین کمان»، کاری از گروه کودک و خانواده شبکه پنج در هفته محیط زیست با محوریت احترام به طبیعت و آموزش حفظ محیط زیست به کودکان، روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، برنامه‌های این هفته «رنگین کمان»، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه، ۲۱ تا ۲۳ خرداد، ساعت ۱۵:۱۵ با محوریت حفاظت از محیط زیست پخش می‌شود.

در «رنگین کمانِ» این هفته، موضوعات و میان برنامه‌های محیط زیستی با محوریت آموزش به کودکان در قالب و فرم‌های تصویری ارائه می‌شود. همچنین این برنامه با ایجاد پرسش و پاسخ پیامکی توسط مجری برنامه که همراه با اهدای جوایزی خواهد بود، سعی بر تعامل با کودکان و بینندگان خواهد داشت.

احترام به طبیعت، حفظ محیط زیست، افزایش آگاهی کودکان در حوزه موضوعات محیط زیستی به صورت عینی و عملی از اهداف این برنامه در این هفته خواهد بود.

برنامه «رنگین کمان» به تهیه‌کنندگی پیمان نوراسماعیلی، با حضور خاله قاصدک (مریم وطن‌پور)، دایی (داود منفرد) و عروسک چی تولید می‌شود و با فروکش کردن شیوع  بیماری کرونا و رعایت نکات بهداشتی، کودکان نیز در استودیو برنامه حضور پیدا می‌کنند.

برنامه «رنگین کمان» روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه هر هفته ساعت ۱۵:۱۵ به صورت زنده به مدت ۵۰ دقیقه از شبکه پنج سیما پخش و تکرار آن سه روز اول هفته آینده ۲۴ تا ۲۶ خردادماه خواهد بود.  

۵۷۵۷

کد خبر 1397847

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =