سند ارتقاء وضعیت زنان و خانواده استان سمنان رونمایی شد

سند ارتقاء وضعیت زنان و خانواده استان در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان با حضور ویدئوکنفرانسی معصومه ابتکار ، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و آشناگر، استاندار سمنان رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان، مدیرکل امور خانواده و بانوان استانداری سمنان در حاشیه این آیین افزود: در این نشست ، قرائت دستور جلسه و ارائه عملکرد دفتر امور بانوان و خانواده استانداری و ارائه خلاصه سند ارتقاء وضعیت زنان و خانواده استان ارایه شد.
مهسا شاه حسینی خاطرنشان کرد: تدوین سند ارتقاء وضعیت زنان و خانواده گامی موثر برای اجرای طرح‌های مختلف برای عدالت جنسی و توانمندی سازی بانوان و خانواده ها در استان سمنان است.
وی تصریح کرد: این سند باتوجه به مطالعه بر روی اسناد بالادستی و استخراج و پایش منابع مختلف در استان سمنان تدوین شد.
مدیرکل امور خانواده و بانوان استانداری سمنان خاطر نشان کرد: قبل از تدوین این سند، وضعیت زنان در شهرستان های استان به صورت موردی تجریه تجلیل شد و به صورت کمی، اسنادی راجبه این موضوع استخراج شد.
به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان، در این آیین ، حبیب الله خجسته پور، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ، منوچهر فخری ، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و مدیران کل دستگاه های اجرایی استان حضور داشتند.

۴۸

کد خبر 1398026

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =