حضور مشروط تیم فوتسال محمد سیمای قم در لیگ فوتسال

مدیر عامل باشگاه محمد سیمای قم گفت: همچنان به دنبال اسپانسر هستیم واگر شرایط اسپانسر فراهم و مشکلات مالی تیم محمد سیمای قم رفع شود همانند سال های گذشته تیم داری می کنیم ولی اگر شرایط به گونه ای باشد که حمایت مالی انجام نشود تیم داری نمی کنیم.

به گزارش خبرآنلاین از قم : رسول قلی زاده  اظهار داشت: در زمینه واگذاری تیم فوتسال محمد سیمای قم صحبت هایی با مشتریان پرو پاقرص از  استان های تهران، زنجان و فارس شده ولی تا به این لحظه هیچ واگذاری صورت نگرفته است.

وی افزود: همچنان به دنبال اسپانسر هستیم واگر شرایط اسپانسر فراهم و مشکلات مالی تیم محمد سیمای قم رفع شود همانند سال های گذشته تیم داری می کنیم ولی اگر شرایط به گونه ای باشد که حمایت مالی انجام نشود تیم داری نمی کنیم.

مدیر عامل باشگاه محمد سیمای قم بیان کرد: برنامه ما این است که تیم خوبی راهی مسابقات لیگ برتر فوتسال کنیم، با جوانان و بازیکنان سطح دو و سه نمی توان در مسابقات شرکت کرد چون با کسب نتایج ضعیف حیثیت فوتسال قم زیر سوال می رود.

قلی زاده با بیان اینکه استان قم را در زمینه ورزش ابتدا با فوتسال می شناسند، خاطرنشان کرد: در حال حاضر باشگاه محمد سیمای قم واگذار نشده ولی اگر اسپانسر خوبی پیدا کنیم قطعا این اقدام را انجام داده و به هرکسی که از نظر مالی بتواند امتیاز باشگاه را خریداری کند واگذار می کنیم.

۴۸

کد خبر 1398073

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =