ابتلای تعدادی از رانندگان تاکسی شوشتر به کرونا

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شوشتر از ابتلای برخی رانندگان تاکسی به کروناویروس خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از شوشتر، علیرضا تقی پور بیرگانی با درخواست از نهادها و گروه های حامی آسیب دیدگان کرونا برای کمک به رانندگان حوزه حمل ونقل گفت: درآمد رانندگان بیش از ۵۰ درصد کاهش یافته است و با اینکه در معرض ابتلا به بیماری کرونا هستند کماکان به ارائه خدمات به مردم می پردازند.

تقی پور با بیان اینکه در پی شیوع این بیماری و براساس آخرین آمار پایش شده در حوزه حمل و نقل تعدادی راننده تاکسی درشوشتر به ویروس کرونا مبتلا شده اند اظهار داشت: خدمات دهی به مردم تعطیل نشده است و طرح فاصله گذاری اجتماعی از اواسط فروردین ماه در تاکسی های شوشتر با سوار نمودن ۳ نفر مسافر(۲ نفر صندلی عقب و ۱ نفرصندلی جلو) و نصب کاور جداگانه اجرایی شد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: ما به رانندگان تاکسی تاکید کردیم تا وضعیت سفید شهرستان طرح فاصله گذاری اجتماعی را با حذف یک مسافر و انجام پروتکل بهداشتی به خاطر سلامت خود و مسافر عملیاتی کنند.

در رابطه با شرایط کرایه نفر حذف شده تقی پور گفت: باتوجه به تصمیم تاکسیرانی کل کشور، کرایه یک مسافر حذف شده در طرح فاصله گذاری اجتماعی به نرخ کرایه دیگر سرنشین ها از جمله خود راننده تقسیم میگردد و رعایت این طرح الزامی است.
 
مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهرداری شوشتر در پایان گفت: رانندگان زحمتکش تاکسی مهمترین افراد در فرهنگ سازی در شهرها هستند و خدا را شاکریم که شهر شوشتر دارای رانندگانی نجیب، مومن و درخور نام این شهر است. از رانندگان گرامی خواسته شده که در راستای طرح الزام سلامت محیط کار، پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

۴۶

کد خبر 1398172

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =