۰ نفر
۲۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۰
سریالی درباره فرهنگ عاشورا

تسنیم نوشت: تهیه‌کننده سریال جدید تلویزیون با اشاره به ساخت ملودرامی درباره فرهنگ عاشورا و انتخاب بازیگران آن اعلام کرد که «نجلا» ۲۷ خرداد جلوی دوربین می‌رود.

سعید سعدی که این روزها «بچه مهندس» را به پایان رسانده، خبر داد که هنرمندان و عوامل سریال فردا به زیارت امام رضا(ع) خواهند رفت و پس از آن روز جمعه در آیینی تقدیر خواهند شد.

او در خصوص سریال "نجلا" و انتخاب بازیگران تأکید کرد: این روزها در مرحله پیش تولید و نصب دکورها در تهرانیم که از ۲۷ خرداد سریال در تهران جلوی دوربین برود. سریالی که با محوریت فرهنگ عاشورا و در قالب ملودرام اجتماعی دینی و ارزشی و عاشقانه‌ای در رثای امام حسین(ع) ساخته خواهد شد. 

سعدی با اشاره به نام نسیم ادبی، مصطفی ساسانی، وحید نفر و حضور بازیگران تئاتر در سریال "نجلا"، گفت: در کنار انتخاب حسام منظور، هدایت هاشمی، سارا رسول‌زاده، آزیتا حاجیان، ملیکا شریفی‌نیا، بازیگرانی همچون نسیم ادبی، وحید نفر و هنرمندانی از تئاتر هم انتخاب شده‌اند که جلوی دوربین "نجلا" هنرمندی خواهند کرد. 

این تهیه‌کننده درباره شبکه و زمان پخش، تصریح کرد: ان‌شاءالله مشکلی نباشد و کار به سرانجام برسد ایام اربعین از شبکه سه سیما پخش خواهد شد. 

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1398192

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =