رئیس قوه قضائیه: اولویت اصلی سفر به استان فارس، رفع موانع تولید است

تسنیم نوشت: رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه استان فارس گسترده‌ترین حوزه قضایی را دارد، گفت: از اولویت‌های اصلی سفر به این استان کمک به رفع موانع تولید است.

حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی در بدو ورود به فرودگاه شهیدآیت‌الله دستغیب شیراز در جمع خبرنگاران با تشریح اهداف این سفر اظهار داشت: توفقیق حضور در استان فارس حرم سوم اهل بیت (ع) را برای خودم و همکارانم توفیق می‌دانم و خداوند متعال را سپاسگزارم.

وی افزود: حضور در استان‌ها یکی از برنامه‌های  جدی دستگاه قضا است و قرار بود اوایل اسفندماه خدمت مردم و مسئولان عزیز استان فارس برسیم ولی به دلیل شرایط بهداشتی و ضرورت رعایت این شرایط این سفر با حدود سه ما تاخیر انجام شد و در این سفر هم باز به دلیل این ضرورت توفیق نداریم خدمت همه مردم عزیز در جای جای استان فارس برسیم و شرایط نیز شرایط بهداشتی است و باید مورد توجه باشد.

رئیسی گفت: دیدارها محدود است و در این سفربا همکاران عزیز قضایی و سازمان‌های وابسته برای بررسی مسائل قضایی استان داریم و مسائل بررسی می‌شود. همچنین نشستی با نماینده ولی فقیه در استان فارس، تولیت شاهچراغ(ع) و استاندار برگزار می‌کنیم.

رئیس قوه قضاییه خاطرنشان کرد: در این نشست‌ها آن دسته مسائلی که بیشتر به مسائل روز و سالما مربوطه است وبررسی موانع تولید وراهکارهای جهت تولید که فارس یکی از قطب‌های صنعتی است پرداخته می‌شود.

رئیس بیان کرد: فارس گسترده ترین حوزهع قضایی کشور است و هیچ استانی را به جهت گستردگی قضایی نداریم و ‌دوست داشتیم در جای جای استان فارس حضور می داشتیم چون و در این سفر سعی می کنیم موارد مختلف را بررسی و در این سفر با مسائلی که مددیران قضایی و اجرایی که دارند برخی از این مسائل در شیراز و برخی را در تهران دنبال کرد.

۴۷۲۳۱
کد خبر 1398208

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =