رگبار در سواحل دریای خزر و شمال غرب کشور

کارشناس سازمان هواشناسی کشور گفت: برای فردا (جمعه) در استان‌های واقع در شمال غرب، سواحل دریای خزر، ارتفاعات استان‌هایی مانند قزوین، البرز، تهران و سمنان، رگبار و رعد و برق و وزش بادهای شدید پیش‌بینی می‌شود، اما در روزهای شنبه و یکشنبه جوی آرام بر اکثر مناطق کشور حاکم خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از سازمان هواشناسی کشور «فریبا گودرزی» افزود: امروز بعداز ظهر در برخی نقاط استان‌های واقع در شمال غرب، سواحل دریای خزر، جنوب شرق کشور به خصوص هرمزگان، جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و برخی نقاط ارتفاعات استان‌های قزوین، تهران، البرز و سمنان، رگبار باران و رعد و برق و وزش بادهای شدید موقتی پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه داد: شرایط ذکر شده با احتمال کمتر در ارتفاعات زاگرس دور از انتظار نیست ضمن اینکه برای فردا (جمعه) در برخی مناطق استان‌های واقع در شمال غرب، سواحل دریای خزر، ارتفاعات استان‌هایی مانند قزوین، البرز، تهران، سمنان و کرمان، رگبار و رعد و برق و وزش بادهای شدید پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: پیش‌بینی می‌شود برای دو روز آینده در نوار شرقی کشور به خصوص زابل، وزش باد به همراه گرد و خاک وجود داشته باشد.

گودرزی افزود: بعد از ظهر و نیمه شب جمعه با افزایش وزش باد در غرب و جنوب غرب کشور،  احتمال وقوع گرد و خاک قوت خواهدگرفت ضمن آنکه آب‌های جنوب کشور نیز مواج می‌شوند.

۴۷۲۳۱
کد خبر 1398245

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =