تسریع در اجرای طرح باغ موزه دفاع مقدس

استاندار قزوین بر تسریع در روند احداث باغ موزه دفاع مقدس تاکید کرد و گفت: باید هر چه سریعتر کار طراحی و جانمایی این طرح آغاز شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ هدایت الله جمالی پور، استاندار قزوین در جلسه بررسی و رفع مشکلات ساخت طرح باغ موزه دفاع مقدس که با حضور سردار عبدالله عراقی یکی از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس برگزار شد، گفت: ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و ایثارگری‌های جوانان این مرز و بوم در دوران دفاع مقدس باید همواره مورد توجه قرار گیرد.
او با اشاره به ضرورت حفاظت از آثار دفاع مقدس برای نسل‌های آینده، اظهار کرد: امنیت امروز جامعه مرهون رشادت‌ها و ایثارگری رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس است و همه ما باید برای حفاظت از ارزش‌های آن دوران تلاش کنیم.
جمالی پور با تاکید بر ضرورت ایجاد موزه دفاع مقدس در استان، تصریح کرد: همه دستگاه‌ها باید برای احداث این موزه همکاری لازم را داشته باشند تا کار ماندگاری برای حفاظت از آثار دفاع مقدس در استان صورت گرفته باشد.
این مقام مسئول تاکید کرد: برای طراحی و جانمایی این پروژه از تمام ظرفیت فنی و تخصصی کارشناسان استفاده شود و کار عملیات احداث باغ موزه دفاع مقدس در زمان بندی مشخص و فاز بندی‌ دقیق با حداقل زمان آغاز شود.  
او با اشاره به ابعاد مکانی باغ موزه دفاع مقدس، گفت: مکان بسیار مناسبی در وسعتی بیش از ۱۰هکتار برای احداث باغ موزه دفاع مقدس در نظر گرفته شده است که امیدواریم با همکاری و تعامل دستگاه‌های اجرایی هرچه سریعتر اقدامات لازم به منظور عملیاتی کردن این طرح، انجام شود.
استاندار قزوین افزود: تاکنون ۱۰میلیارد تومان اعتبار برای بهره‌برداری بخش عظیمی از این پروژه با همکاری شهرداری، اداره‌ راه و شهرسازی و سازمان برنامه و بودجه در نظر گرفته ‌شده است.

46

کد خبر 1398309

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =