وزیر آموزش و پرورش: حقوق تمامی کارکنان آموزش و پرورش به بالای سه میلیون تومان افزایش می یابد

وزیر آموزش و پرورش در همدان گفت: بر اساس تصمیم‌های هیئت دولت، قرار است کارکنانی که ماهانه کمتر از سه میلیون تومان درآمد دارند، حقوق آن‌ها به بالای این رقم افزایش یابد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از همدان ؛ محسن حاجی میرزایی در حاشیه افتتاح چند طرح آموزشی در همدان گفت: کرونا یک پدیده غیر منتظره عالم گیر است که همه را در دنیا درگیر خود کرده است.

وی افزود: امکانات کشورها برای برخورد با این بیماری یکسان نبود و جمهوری اسلامی ایران در مقابله با آن سرافراز بیرون آمده است.

حاجی میرزایی با بیان اینکه آموزش و پرورش در کنار سایر دستگاه‌ها برای مقابله با کرونا به موقع وارد میدان شد، اظهار داشت: کاری که در کشور ما انجام شد متفاوت‌تر از سایر کشورهای جهان بود.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به شبکه شاد و ارتباط آنلاین معلم، دانش آموز و مدیران مدرسه، خاطرنشان کرو: با استفاده از این اپلیکیشن، معاونان ما امکان این را دارند تا با همه معلمان دوره‌های مختلف تحصیلی به صورت زنده ارتباط برقرار کنند.

حاجی میرزایی با تاکید بر اینکه باید تا پایان مرداد سال جاری همه مدارس کشور به سامانه هوشمند تجهیز شوند، افزود: شبکه شاد به ما بیشترین امکان را برای برنامه ریزی دقیق می‌دهد.

وی ادامه داد: دانشگاه‌ها از ۳۰ سال پیش موظف به برگزاری کلاس‌های مجازی هستند، اما حالا ما پیش از آن‌ها در آموزش و پرورش توانستیم این امکان را برای همه دانش آموزان فراهم کنیم.

46

کد خبر 1398549

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =