کامِ کودکان کار با «شکلات تلخ» شیرین می‌شود؟

«شکلات تلخ»، عنوان برنامه‌ای مستند است که آسیب‌های اجتماعی زندگی کودکان کار را بررسی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، برنامه «شکلات تلخ» با موضوع آسیب‌های اجتماعی و با محوریت کودکان کار و خیابانی در فصل ابتدایی در گروه اجتماعی شبکه ٥ سیما تولید می‌شود.

این برنامه مستند که با موضوع آسیب‌های اجتماعی به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی تولید می‌شود، قرار است در فصل اول به کودکان کار و خیابانی و چالش زندگی آن‌ها از منظر مختلف بپردازد.

مجتبی احمدی، تهیه‌کننده این برنامه تلویزیونی در خصوص فضای برنامه گفت: «برنامه «شکلات تلخ» نگاهی مطالبه‌گر به ناهنجاری‌هایی دارد که به آسیب ختم می‌شوند. قرار بر این است که جزئی‌تر از همیشه و با روایتی ملموس پرونده‌هایی با این محوریت را ورق بزنیم. با تعدادی از جامعه شناسان، روانشناسان اجتماعی و کارشناسان سازمان بهزیستی و حتی نماینده پلیس در اتاق فکر برنامه همراه هستیم تا به لحاظ محتوایی و سوژه‌یابی گروه نویسنده و اتاق سردبیری ما را یاری کنند.»

«شکلات تلخ» ساختاری مستند گونه دارد، اما از آنجا که گاهی از نمایش چهره‌ افراد بایستی مراقبت و حفظ امانت شود؛ بدیهی است که عوامل، سراغ بازیگران بروند. در این برنامه، مهدی اسماعیل‌تبار روان شناس فرهنگی و محمد جان‌نثاری پیگیر سوژه‌ها خواهند بود و در واقع اجرای برنامه را برعهده دارند.

«شکلات تلخ» شنبه و سه‌شنبه ساعت١٣:٣٠ و یکشنبه و چهارشنبه ساعت ٣٠ دقیقه بامداد روی آنتن شبکه ٥ سیما می‌رود.

۵۷۲۴۵

کد خبر 1398640

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =