۷ دلیل برای انتخاب سوپرمارکت انلاین و ارزان

شاید باور نکنید اما هنوز هستند کسانی که برای خرید مواد اولیه خوراکی و به طور کل دیگر مایحتاج معمولی زندگی، حتما باید سراغ سوپرمارکت‌های بزرگ بروند و هنوز هیچ دلیلی برای خرید از یک سوپرمارکت انلاین پیدا نکرده‌اند. در این مطلب می‌خواهیم شما را با یک سوپرمارکت انلاین در تهران و کرج به نام اسنپ مارکت و ۷ دلیل برای این که چرا خرید از یک سوپرمارکت انلاین می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد آشنا کنیم.

هرجا که باشید می‌توانید خرید کنید!

این یکی از مهم‌ترین مزایای خرید از یک هایپرمارکت های اینترنتی است. درواقع فرقی ندارد شما کجا هستید؛  اگرس ساکن تهران و یا کرج باشید، دامی که اینترنت داشته باشید و به وب‌سایت یا اپلیکیشن اسنپ مارکت دسترسی داشته باشید، می‌توانید هر آنچه که می‌خواهید را از این سوپرمارکت اینترنتی خریداری کنید.

ممکن است در مطب دکتر منتظر ویزیت شدن باشید و یا جلوی درب مدرسه فرزندتان منتظر او؛ در این سناریوها و در مواقع مشابه دیگر می‌توانید به سادگی خریدهای خانه را به کمک اپلیکیشن یا وب‌سایت اسنپ مارکت انجام دهید و خریدها را در درب واحد منزلتان دریافت کنید.

در زمان صرفه‌جویی کنید

می‌دانید یکی از بزرگ‌ترین مشکلات رفتن به هایپرمارکت‌ها چیست؟ پیدا کردن جای پارک! این مشکل مخصوصا در ایام تعطیل بزرگ‌تر می‌شود و رسما تبدیل به یک چالش می‌شود. اما با خرید از سوپرمارکت انلاین این مشکل را به کلی حل می‌کنید. حتی آن بخش از خرید که شامل حمل کیسه‌های سنگین از هایپر مارکت به ماشین و از ماشین به درب واحدتا می‌شود را هم با خرید انلاین دور می‌زنید زیرا همه این کارهای سنگین هم به عهده سرویس تحویل دهنده  اسنپ مارکت، یعنی اسنپ باکس های فعال در ۲ حوزه شهر تهران و کرج خواهد بود.

خرید انلاین ارزان هم خواهد بود!

اسنپ مارکت که از همان ابتدا به عنوان بزرگترین سوپرمارکت انلاین تهران فعالیت خود را شروع کرد، در حقیقت با همکاری با فروشگاه‌های زنجیره‌ای هایپراستار کار خود را آغاز کرد. با فروشگاه‌های هایپر استار نیز اگر آشنایی داشته باشید، می‌دانید که بیشتر کالاهای این فروشگاه، همیشه با تخفیف نسبت به دیگر فروشگاه‌ها عرضه می‌شوند.

اسنپ مارکت اما علاوه بر تخفیف‌های هایپراستار، تخفیف‌های اختصاصی دیگری را هم برای برخی از اقلام در نظر می‌گیرد تا به این ترتیب با یک تیر، دو نشان بزنید! جدا از تخفیف‌های خاص اسنپ مارکت، این هایپرمارکت اینترنتی برای مشتریان تازه خود، کد تخفیف اولین خرید در نظر گرفته که تا ۲۵ هزار تومان تخفیف روی خرید آن‌ها خواهد داشت. به این ترتیب یک خرید انلاین ارزان خواهید داشت که در نهایت می‌تواند قدرت خرید شما را هم بالا ببرد تا کالاهای بیشتری خریداری کنید.

خبری از صف و شلوغی نیست

یک نکته مثبت دیگر برای انتخاب یک سوپرمارکت آنلاین در تهران، این است که دیگر در هیچ صف و شلوغی نخواهید بود. یک لحظه شلوغی همیشگی صف های خرید هایپرمارکت ها و هایپراستارهای شهر تهران را تصور کنید. فرقی ندارد در ایام تعطیل سال هستیم یا روزهای کاری عادی؛ هر زمانی که به فروشگاه‌های هایپر استار بروید، برای حداقل خریدها نیز باید در صف منتظر بمانید اما چنین موضوعی در هایپرمارکت اینترنتی اسنپ مارکت وجود ندارد. به سادگی و با سرعت، اقلام مورد نظر خود را انتخاب کنید و پیک اسنپ باکس آن را درب واحد به شما تحویل می‌دهد.

کالاهای همیشه تازه هایپراستار

فروشگاه‌های هایپراستار به دلیل تقاضای زیادی که برای انبوه کالاهای خود دارند، به صورت خود به خودی همیشه کالاهای تازه را با کالاهای فروش رفته جایگزین می‌کنند. جدا از این موضوع، اسنپ مارکت هم همیشه وظیفه خود می‌داند تا از تازه بودن کالاهای ارائه شده اطمینان حاصل کند زیرا برای کسب‌وکارهای اینترنتی، از دست رفتن مشتری می‌تواند تنها با یک بار اشتباه رخ دهد.

به محیط زیست کمک می‌کنید!

شاید تعجب کنید اما واقعا هم همینطور است و با خرید آنلاین شما دیگر با خودروی شخصی خود برای خرید چند قلم کالا تا سوپرمارکت نمی‌روید. جدا از اینکه در ترافیک های سنگین کلان شهرهایی همچون تهران و کرج  نمی‌مانید، شما گازهای گلخانه‌ای کمتری هم تولید کرده‌اید و به حفظ محیط زیست کمک کرده‌اید.

جابه‌جایی بین قفسه‌های هایپرمارکت اینترنتی آسان‌تر است

اسنپ مارکت را به جرات می‌توان به نام بزرگترین سوپرمارکت انلاین تهران نامگذاری کرد اما با این وجود، پیدا کردن کالاهای مورد نیازتان در این سوپرمارکت بزرگ، بسیار ساده‌تر از دنیای واقعی است. به سادگی می‌توانید با جست‌وجو کردن در بین کالاها و رفتن به دسته‌بندی‌های مشخص، آن چیزی که دنبالش می‌گردید را پیدا و به سبد خرید خود اضافه کنید.

حالا چطوراز اسنپ مارکت سفارش دهیم؟

برای خرید از اسنپ مارکت، هم می‌توانید سراغ وب‌سایت آن بروید و یا هم از اپلیکیشن اسنپ مارکت استفاده کنید. اپلیکیشن اسنپ مارکت برای دو پلتفرم iOS و اندروید قابل استفاده است و به سادگی می‌توانید با گوشی هوشمند خود، در این سوپر مارکت بزرگ به گشت و گذار بپردازید.

۲۱۲۱

کد خبر 1398869

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =