جنجال تازه سفیر امارات در آمریکا چه بود؟/عکس

فارس نوشت: مشاور ارتباطات استراتژیک وزارت خارجه امارات‌ در ارتباط با جنجال مقاله سفیر این کشوردر آمریکا گفت که می‌خواستیم به این باور برسیم که تل‌آویو یک فرصت است نه یک دشمن.

«هند العتیبه» مشاور ارتباطات استراتژیک وزارت خارجه امارات، در توئیتی در ارتباط با جنجال مقاله سفیر این کشور در واشنگتن نوشت که «می‌‌خواستیم به این باور برسیم که اسرائیل یک فرصت است نه یک دشمن».

 

این توئیت درست پس از آن بود که «یوسف العتیبه» سفیر امارات در واشنگتن طی یادداشتی برای یک روزنامه صهیونیستی، ضمن درخواست برای توقف طرح اشغال کرانه باختری، نوشت که اجرای این طرح عادی‌سازی روابط تل‌آویو با کشورهای عربی را متوقف می‌کند.

وبگاه خبری شبکه «المیادین» با انتشار توئیت هند العتیبه به نقل از او نوشت: «ما (امارات و رژیم صهیونیستی) بسیار در برابر خطرات مشترکی قرار می‌گیریم. معتقدیم که فرصت بسیار زیادی برای [ایجاد] ارتباطی گرم‌تر وجود دارد».

در ادامه توئیت آمده:‌ «در امارات و بخش عظیمی از جهان عرب، می‌خواستیم به این باور برسیم که اسرائیل یک فرصت است نه یک دشمن».

در این توئیت همچنین آمده که تصمیم تل‌آویو مبنی بر الحاق نشانه‌ای است در خصوص اشتباه نبودن ادعاهایی که متوجه  این کیان است؛ ادعاهایی درباره این سؤال که آیا تل‌آویو نیز این مسائل را به همین شکل قبول دارد یا خیر.

310 310

کد خبر 1398904

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • فرصت ساز IR ۰۷:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۵
    0 0
    سیاست یعنی همین