بازرسی مستمر از جایگاه‌های تزریق گاز مایع در قزوین

معاون بازرسی سازمان صمت استان قزوین گفت: از جایگاه‌های تزریق گاز مایع در قزوین به صورت مستمر بازدید و با متخلفان در این حوزه برخورد می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ علی اکبر کبیری، معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: بازدید از عاملان توزیع گاز مایع در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان، جلوگیری از تخلف در عرضه و افزایش قیمت به صورت روزانه و مستمر انجام می‌شود.
او افزود: بر همین اساس بازرسان سازمان پس از دریافت گزارش‌هایی مبنی بر تخلف تعدادی از عاملان توزیع وارد عمل شده و با تشکیل پرونده بازرسی با متخلفان عرضه گاز مایع برخورد کردند.
این مقام مسئول گفت: در آخرین مورد، پس از گزارش‌های مردمی و نامه دریافتی از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قزوین مبنی بر توزیع غیر مجاز جایگاه تزریق گاز مایع در شهر اقبالیه از واحد مربوط بازدید و بازرسی به عمل آمد.
کبیری بیان کرد: پس از احراز تخلف این واحد، برگه گزارش بازرسی به مبلغ ۲۴میلیون ریال تشکیل و جهت اجرای حکم به اداره تعزیرات حکومتی ارجاع شد.
او گفت: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بعد از تشکیل پرونده و معرفی متخلفان به تعزیرات حکومتی، سهمیه آنها را قطع کرده و به افراد دیگر اختصاص می‌دهد.

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین تصریح کرد: شهروندان قزوینی تخلف عاملان توزیع غیر مجاز گاز مایع را با شماره تلفن گویای ۱۲۴ اطلاع رسانی کنند تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.

46

کد خبر 1398945

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =