نکونام: اگر لیاقت داشته باشم به سرمربیگری تیم ملی فکر می‌کنم

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: از ابتدا مخالف برگزاری بازی‌ها بخاطر شرایط بهداشتی و مصدومیت بازیکنان بود. البته کاملا فنی گفتم و خودم هم موافقم که عدم برگزاری به ضررمان است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، جواد نکونام درباره برگزاری بازی فولاد خوزستان با استقلال گفت: اگر قرار بر برگزاری بازی‌ها باشد قطعا در چهارم تیرماه از این تیم میزبانی خواهیم کرد. اگر قرار بر عدم برگزاری بازی‌ها باشد تهران و اصفهان هم چنین مشکلی دارند. البته من همان ابتدا هم گفتم مخالف برگزاری بازی‌ها هستم، اما به هر حال اگر تصمیم به برگزاری رقابت هاست میزبان استقلال خواهیم بود.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان بار دیگر پیشنهاد خود را برای تعیین تکلیف فصل جاری افزود: از ابتدا مخالف برگزاری بازی‌ها بخاطر شرایط بهداشتی و مصدومیت بازیکنان بود. البته کاملا فنی گفتم و خودم هم موافقم که عدم برگزاری به ضررمان است. می‌توانستیم فصل جاری را در ابتدای فصل آینده برگزار کنیم. مشکل عدم رعایت بهداشتی را تمام تیم‌ها خواهند داشت.

وی ادامه داد: استقلال و بقیه تیم‌ها حق دارند نگران سلامتی خود و بازیکنان باشند. باید فرصت می‌دادیم تا زیرساخت‌ها فراهم شود.

نکونام درباره وضعیت سلامتی بازیکنان خود افزود: سه بار تست دادیم. خوشبختانه پس از این مراحل، هیچ کدام از اعضای تیم کرونا ندارند.

وی تاکید کرد: سخت است تیمی را برای ۲۰ روز آماده کنید تا پس از یک سال خودش را آماده نگه دارد. شرایط برای حفظ سلامتی بازیکنان در تمام دنیا سخت است. کرونا مشکل ساز شده است.

سرمربی فولاد درباره محرومیت این باشگاه از حضور در نقل و انتقالات یاداور شد: مباحث مدیریتی است و من نظری ندارم، اما مطمئنم آقای آذری به همراه مدیر کارخانه فولاد، به فکر حل این مشکل هستند.

نکونام راجع به علاقه خود برای بازگشت به تیم ملی افزود: دوران ویلموتس هم تمام شد. امیدوارم به مسیر موفقیت خود برگردیم. قطعا همه آرزو می‌کنند که در تیم ملی باشند. اگر توانایی و لیاقتش را داشته باشم به آن فکر می‌کنم در غیر اینصورت برای تیم ملی مثل همیشه آرزوی موفقیت می‌کنم.

256 251

کد خبر 1398953

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =