پایان رسیدگی به اعتراضات؛ تکلیف کمیسیون‌های تخصصی مجلس مشخص شد/ سلیمی: تغییرات اندک بود

فارس نوشت: عضو هیأت رئیسه مجلس از پایان رسیدگی به اعتراضات نمایندگان درباره امتیازدهی به منظور عضویت در کمیسیون‌های تخصصی مجلس خبر داد و گفت: اسامی به همراه امتیازات وارد سیستم شد تا آنالیز درباره آنها انجام شود.

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس گفت: کار رسیدگی به اعتراضات 76 نماینده معترض به امتیازبندی‌های انجام شده برای عضویت در کمیسیون‌های تخصصی مجلس در نشست مشترک اعضای هیأت رئیسه با رؤسای شعب به پایان رسید.

وی افزود: پس از انجام این بررسی‌ها اسامی نمایندگان معترض به همراه امتیازات آنها وارد سیستم شد تا آنالیز نهایی توسط سیستم نیز انجام شود و فردا نتیجه این بررسی و آنالیز اعلام خواهد شد.

عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت:  البته این اعلام نتایج هم نهایی نیست و فردا نمایندگان باز هم 24 ساعت فرصت دارند تا به نتیجه بررسی و آنالیز انجام شده اعتراض خود را اعلام کنند.

سلیمی خاطرنشان کرد: در بررسی‌های انجام شده تغییرات چندانی در لیست 19 نفره اعضای کمیسیون‌های تخصصی مجلس ایجاد نشده و تغییرات در این باره بسیار اندک بوده است

217217

کد خبر 1399079

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =