از ده‌ها محصول جدید دفاعی با حضور رئیس جمهوری رونمایی می‌شود

ایسنا نوشت:معاون وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به برنامه‌های پیش بینی شده این وزارت‌خانه به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، گفت: به مناسبت روز صنعت دفاعی ویژه برنامه‌هایی در سطح کشور پیش بینی شده است که از جمله آن‌ها می‌توان به رونمایی از ده‌ها محصول جدید دفاعی در روز صنعت دفاعی با حضور رئیس جمهور اشاره کرد.

امیر سرتیپ دوم داود عبدی معاون فرهنگی و روابط عمومی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح  در نشست هماهنگی برنامه‌های گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس این وزارت‌خانه اظهار کرد: برای برگزاری چهلمین سالگرد دفاع مقدس باید پروتکل‌های بهداشتی را به دلیل شیوع بیماری کرونا رعایت کنیم به همین علت سعی داریم برنامه‌ها را بیشتر به شکل مجازی برگزار کنیم.

وی با بیان اینکه در فضای مجازی در ۹۰ کانال با مخاطبان بسیاری در ارتباط هستیم، اضافه کرد: ۱۵۰ صنعت تحت پوشش وزارت دفاع است که برنامه‌های تبلیغی دفاع مقدس را می‌توانیم در این مراکز به نمایش بگذاریم علاوه بر این به مناسبت شهادت دکتر چمران و روز بسیج اساتید، مراسم بزرگداشت اساتید بسیجی را خواهیم داشت.

معاون فرهنگی و روابط عمومی وزارت دفاع  افزود: همان گونه که عنوان شد شیوع بیماری کرونا باعث شده تا بیشتر برنامه‌های ویژه چهلمین سالگرد دفاع مقدس را در قالب برنامه‌های مختلف مانند تولید کلیپ از طریق فضای مجازی در اختیار علاقمندان قرار دهیم؛ البته با این وجود به مناسبت روز صنعت دفاعی ویژه برنامه‌هایی در سطح کشور پیش بینی شده است که از جمله آن‌ها می‌توان به رونمایی از ده‌ها محصول جدید دفاعی در روز صنعت دفاعی با حضور رئیس جمهوری اشاره کرد.

وی تاکید کرد: اگر امروز صنعت دفاعی علی رغم همه تحریم‌ها به یک جایگاه رفیع در منطقه رسیده، نتیجه تجارب دوران دفاع مقدس است.

2727

کد خبر 1399112

برچسب‌ها