۰ نفر
۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۵
ساماندهی محتوای فضای مجازی در استان

ساماندهی محتوای فضای مجازی" مهمترین هدف کارگروه استانی خدمات فرهنگی فضای مجازی است

به گزارش خبرآنلاین از لرستان، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان گفت: شیوع ویروس کرونا، ظرفیت فضای مجازی را به خوبی به ما نشان داد و نیاز است که ضمن ساماندهی محتوایی فضای مجازی، از این ظرفیت در راستای توسعه فرهنگی استان، بیش از پیش بهره گرفت.

«احمد حسین فتایی»  تصریح کرد: مهمترین هدف تشکیل این کارگروه ساماندهی محتوای فضای مجازی و تقویت خرده فرهنگ ها و شاخصه های فرهنگی است که امروز کمرنگ شده و نیازمند احیاء هستند و در این راستا باید ضمن تولید محتواهای فرهنگی به موضوع پژوهش و آموزش هم توجه ویژه ای داشت.

وی افزود: برای تحقق اهداف کارگروه می توان از ظرفیت شورای فرهنگ عمومی که مصوبات آن لازم الاجراست و همچنین شورای اطلاع رسانی استان به خوبی استفاده کرد.

 رضا نیازی، معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل نیز در این جلسه تاکید کرد: نزدیک کردن محتوای فضای مجازی به چارچوب های مورد تایید جامعه و تولید محتواهای ایرانی و اسلامی از مهمترین کارکردهای این کارگروه است که باید توسط اعضا مد نظر قرار گیرد.

 در پایان این جلسه اعضای سه کمیته رصد و پایش، آموزش و پژوهش و تولید محتوای فرهنگی کارگروه استانی هماهنگی، حمایت و توسعه محتوا و خدمات فرهنگی فضای مجازی مشخص شد.

46

کد خبر 1399208

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =