قدردانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان  از حضور حماسی اعضاء در انتخابات مجامع هلال احمر

مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان : روز شنبه با صدور پیامی از حضور تمامی شرکت کنندگان شریف شعب سراسر استان در انتخابات پنجمین دوره مجامع جمعیت هلال احمر تقدیر و ابراز امیدواری کرد: نتیجه این حضور، در مسیر پیشرفت و توسعه جمعیت هلال احمر ایران و استان لرستان موثر باشد.

به گزارش خبرآنلاین از لرستان ،صارم رضایی در پیام خود آورده است :اعضای جوان، نجاتگران و داوطلبان همواره در روز های حساس و مهم، نقش آفرین بوده اند و در روز ۲۳ خرداد نیز حضور با حضور در انتخابات پنجمین دوره انتخابات مجامع هلال احمر ، تابلویی دیگر از عزت و سربلندی را خلق کرد.

در ادامه این پیام آمده ؛ رای تک تک شما بزرگواران در شهرستان های سراسر استان مایه امید و دلگرمی برای علاقه مندی به جمعیت هلال احمر بود. 

وی در ادامه گفت : با اتمام فرآیند رقابت های انتخاباتی، همه ما وظیفه داریم در کنار یکدیگر، منسجم و بااراده، مصمم و امیدوار، در پرتو منویات مقام معظم رهبری وظیفه و سهم خود را مسئولانه و همدلانه ایفا کنیم که اینک فصل تلاش و همدلی برای اعتلای جمعیت هلال احمر استان لرستان است.

در بخش پایانی این پیام می خوانیم: ضمن تبریک به منتخبان حوزه های انتخابیه سراسر استان،امیدوارم با اولویت قراردادن اهداف ومنافع جمعیت هلال احمر بتوانیم خواسته های جوانان، نجاتگران و داوطلبان را تحقق بخشیم.

46

کد خبر 1399262

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =