برگزاری مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش مربوط به سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ با حضور دکتر مظفری برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در کیش ،مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش(سهامی خاص) مربوط به سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ با حضور غلامحسین مظفری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان به عنوان رئیس مجمع،ناصر آخوندی عضو هیئت مدیره و معاون توسعه مدیریت سازمان و مصطفی خانزادی عضو هیئت مدیره و معاون عمرانی و زیربنایی سازمان به همراه مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره، معاونان شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش و همچنین نمایندگان سازمان حسابرسی به عنوان بازرس قانونی و حسابرس شرکت، در محل سالن اجتماعات سازمان در تهران برگزار شد.

در این مجمع ابتدا گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی توسط حسابرس سازمان حسابرسی قرائت و توضیحات لازم توسط مدیر عامل و معاونین شرکت ارائه شد، سپس گزارش عملکرد شرکت در سال مالی عنوان شده مورد بررسی قرار گرفت و صورتهای مالی حسابرسی شده به تصویب اعضای مجمع رسید.

در پایان، رئیس مجمع؛ اقدامات انجام شده در شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش را مثبت ارزیابی و ضمن اظهار رضایت از این موضوع برای ورود به بازار سرمایه پیشنهاداتی ارائه کرد.

لازم به یاداوری است؛درپایان مجمع ، هزارمیلیارد ریال سود سهام تقسیم شد.

46

کد خبر 1399295

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =