مربی تیم فوتبال سپاهان گفت: بازیکن پیکان از اعلام پنالتی به سود تیمش مات و مبهوت مانده بود.

امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان پس از اخراج در بازی با پیکان در کنفرانس مطبوعاتی شرکت نکرد.این اتفاق در حالی افتاد که به جای قلعه نویی،کریم قنبری در سالن حاضر شد و درباره این که چرا سرمربی تیم در نشست خبری پس از این دیدار حاضر نشد، گفت: « همه ما یک تیم هستیم و به خاطر فشاری که روی قلعه‌نویی بود صلاح این بود تا من به جای سرمربی تیم پاسخگوی خبرنگاران باشم.»

 قنبری این را گفت و ادامه داد: «خوشحالم که با غیرت بازیکنان و توانمندی آنان قدرتمان را به حریف دیکته کردیم. البته سپاهان این روزها مشکلی دارد و نقطه ضعفش این است که پس از به ثمر رساندن گل اول اشباع می‌شود. با این حال بازیکنان پس از اینکه 2 بر یک از حریف عقب افتادند حملات متعددی را روی دروازه پیکان ایجاد کردند و در نهایت 3 امتیاز حساس را بدست آوردیم.»

 وی در مورد داوری نیز گفت: « در مورد صحنه پنالتی باید بگویم که اگر داور این صحنه را پنالتی اعلام کرد چرا رحمتی اخراج نشد و این درحالی بود که این دروازه‌بان کارت زرد هم از رفیعی نگرفت و اگر این صحنه پنالتی نبود چرا با اعلام آن سپاهان را اذیت کردند. جالب اینکه بازیکن حریف هم از اعلام پنالتی به سود تیمش مات و مبهوت مانده بود.»

 151 40

کد خبر 139931

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =