آسفالت ۴۰۰۰ متر مربع از فضاهای بیمارستان خاتم الانبیا(ص) شوشتر

مدیر بیمارستان خاتم الانبیا(ص) گفت: با هدف زیباسازی و بهسازی محوطه های بیمارستان خاتم الانبیا(ص) عملیات اجرای ۴۰۰۰ متر مربع آسفالت در این بیمارستان انجام شد.

به گزارش خبرآنلاین از شوشتر، حجت بااحمدی با اشاره به مشکلات شهروندان در هنگام مراجعه به بیمارستان خاتم الانبیا(ص) افزود: علاوه بر زیباسازی محوطه های مذکور، تکریم ارباب رجوع و در نظر گرفتن رفاه حال شهروندان نیز اجرای این مهم را در اولویت کاری برنامه های عمرانی بیمارستان خاتم الانبیا(ص) قرار داده بود و خداوند را شاکریم که در مدت زمان اندکی انجام شد.

 وی همچنین تصریح کرد: بیمارستان خاتم الانبیا مرکز مراقبت و درمان بیماران مبتلا به کرونا شهرستان شوشتر است و بار مراجعات به این بیمارستان در دوره بحران کرونا افزایش چشمگیری داشته اما درگیری با بحران کرونا باعث نشده توسعه عمرانی مغفول واقع شود.

 بااحمدی در پایان گفت: از حمایت های سرپرست محترم دانشکده علوم پزشکی، جناب آقای دکتر کلانتر و همچنین پیگیری های دلسوزانه سردار گیلانی نماینده مردم شهرستان های شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی و همچنین مهندس علیرضا مالکی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشکده و دکتر حسن زاده سرپرست بیمارستان خاتم الانبیا(ص) تشکر ویژه دارم و امیدوارم بتوانیم گام های مثبت دیگری در راه رفاه حال مردم عزیز شهرستان برداریم.

48

کد خبر 1399433

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =