ورود کاروان سلامت ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) به شوشتر/ نمونه گیری از افراد مشکوک به کرونا

معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی شوشتر از ورود کاروان سلامت بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به شوشتر برای همکاری با معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی شوشتر در بیماریابی فعال و نمونه گیری از افراد مشکوک به ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از شوشتر : به منظور نمونه گیری از افراد مشکوک به ویروس کرونا و بیماریابی فعال در شهرستان شوشتر ، کاروان سلامت بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) وارد این شهرستان شد. 

 دکتر نائب فدایی افزود: این کاروان به مدت یک هفته در مرکز خدمات جامع سلامت شماره ۲ شهری ( واقع در خیابان طالقانی – درب روبروی مسجد آل طیب ) مستقر خواهد بود و روزانه تا ۸۰ مورد نمونه گیری انجام خواهد داد. . 

 وی تصریح کرد: همکاران ما در مرکز ۱۶ ساعته خدمات سرپایی کرونا (روبروی خیابان عبدالله بانو) روزانه حدود ۱۲۰ مورد نمونه گیری انجام می دهند که با توجه به فعالیت کاروان سلامت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) شاهد سرعت بیشتر خدمات رسانی به همشهریان ، کاهش ازدحام جمعیت  و تکریم مراجعین که در روزهای گذشته گلایه های به حقی از شرایط نمونه گیری در مرکز ۱۶ ساعته داشتند خواهیم بود. 

دکتر فدایی در پایان عنوان کرد: از ریاست محترم دانشکده علوم پزشکی شوشتر و فرماندار محترم شهرستان که در راستای هماهنگی برای حضور این کاروان اقدام نمودند تشکر می کنم و امیدوارم با همراهی مردم فهیم شهرستان شوشتر بتوانیم گام های مثبتی در راستای خدمتگزاری به مردم داشته باشیم.

48

کد خبر 1399436

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =