انتخابات هیئت مدیره و بازرسان خانه مطبوعات استان چهارمحال و بختیاری به تعویق افتاد

معاون فرهنگی رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت : با توجه به حد نصاب نرسیدن آمار داوطلبان نامزدی هیات مدیره خانه مطبوعات چهارمحال و بختیاری این انتخابات از۲۷ خرداد به زمان دیگری موکول می گردد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ،  سید حسین نژاد حسینی معاون فرهنگی رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به اتمام دوره فعالیت هیئت مدیره و بازرسان خانه مطبوعات استان بر اساس اعلام معاونت  امورمطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشا د اسلامی تاریخ برگزاری انتخابات هیئت مدیره و  بازرسین خانه مطبوعات استان های سراسر کشور ۲۷/۳/۹۹ اعلام گردید.
وی ادامه داد در این راستا فرآیند انتشار فراخوان روند اعلام نامزدی با بررسی شرایط نامزدها طبق جدول زمانبندی اعلامی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام گردید .
نژاد حسینی افزود: طبق دستورالعمل اجرای انتخابات ثبت نام نامزد ها تا ساعت ۲۴ شنبه ۲۴خرداد صورت  گرفت که در مورخ ۲۵/۳/۹۹ پس از اتمام ثبت نام شرایط نامزدها بررسی که آمار نامزدهای انتخابات به حد نصاب جهت برگزاری انتخابات هیات مدیره و بازرسین خانه مطبوعات  نرسید. لذا ضمن تقدیر و تشکر از هیئت مدیره خانه مطبوعات استان و همکاران مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی که تلاش های خوبی در اجرای فرآیند انتخابات معمول داشتند امیدواریم در فرصت آتی که توسط اداره کل مطبوعات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام خواهد شد با حضور و استقبال بیشتر و بهتر اصحاب رسانه بتوانیم انتخابات خانه مطبوعات را برگزار نماییم. 
وی در پایان  بیان داشت  : البته این فرصتی خواهد بود تا اصحاب رسانه ای که احتمالا نقصی در مدارک و عضویتشان در خانه مطبوعات وجود داشته اصلاح نمایند و ان شاءالله انتخابات پرشوری را در پیش رو داشته باشیم .

48

کد خبر 1399511

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =