رئیس پلیس پایتخت: تهران در ۳ سال گذشته "قفل شدن ترافیک" نداشت

تسنیم نوشت: رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: در سه سال گذشته موضوعی با عنوان قفل شدن ترافیک تهران نداشتیم.

سردار حسین رحیمی صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران به خوبی مسیری را که امام عزیز برایش تعیین کرده، طی می‌کند، اظهار کرد: برای دفاع از اسلام، قرآن و برپا کردن احکام دین در این مسیر کوتاهی نمی‌کنیم.

این مقام انتظامی با بیان اینکه بسیاری از ناهنجاری‌ها و بی‌انضباطی‌ها محصول بی‌توجهی به نظم و انضباط است، تصریح کرد: اگر بتوانیم نظم پایتخت را به خوبی ایفا کنیم بسیاری از پلیسها بیکار می‌شوند، برقراری نظم و انضباط، تسهیل در عبور و مرور، کنترل رفت‌وآمد و کاهش سوانح و جان‌باختگان رانندگی اصلی‌ترین وظیفه مسئولیت پلیس راهنمایی و رانندگی مخصوصاً در تهران است.

وی با اشاره به ۲۰ میلیون تردد روزانه در تهران، گفت: راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه از سوی دیگر دستگاه‌ها است، امروز برخی از رفتارهای ناهنجار رانندگان نظم و انضباط ترافیک را دچار اختلال جدی کرده است.

رحیمی با اشاره به گله‌مندی شهروندان تهرانی از وضعیت تردد موتورسیکلتها در تهران، عنوان کرد: امروز روز پایان خدمت سردار مهماندار در نیروی انتظامی است. در سه سال گذشته موضوعی با عنوان قفل شدن ترافیک تهران نداشتیم.

گفتنی است سردار مهماندار از آبان ۹۵ تا خرداد ۹۹ در سمت ریاست پلیس راهور تهران مشغول خدمت بود که سردار محمدحسین حمیدی به عنوان رئیس جدید پلیس راهور فاتب منصوب شد.

۴۷۲۳۱

کد خبر 1399693

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =