توسعه زیرساختها؛ اولویت اول صنعت آب و برق در لرستان

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان گفت: اولویت اول صنعت آب و برق در لرستان؛ توسعه زیرساخت ها است.

به گزارش خبرآنلاین از لرستان، «فریدون خودنیا» در جلسه ویدئو کنفرانس شورای انسجام بخشی مدیران عامل و مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق استان لرستان با وزارت نیرو، افزود: چشم انداز صنعت آب و برق همواره در راستای توسعه و تجهیز شبکه های موجود و همچنین افزایش توان تولید انرژی و آب  جهت پاسخگویی به نیازهای آینده کشور است .

وی به ارائه گزارشی از عملکرد و اقدامات انجام گرفته در رابطه با پویش  هر هفته الف - ب - ایران در استان لرستان پرداخت و اظهارکرد: در حوزه های آب و برق پروژهای بسیار خوبی در دستور کار قرار گرفته است.

خودنیا افزود:  پس از تامین اعتبار و اختصاص بودجه های لازم ، مصمم هستیم با تمام توان و تسریع در اهداف و برنامه ها ، پروژه های فوق را تا پایان سال جاری به اتمام برسانیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق لرستان عنوان کرد:  پروژه ها در حد قابل قبولی پیشرفت فیزیکی داشته اند و امید است با حمایت وزارت نیرو و دستور اکید شخص وزیر و با استفاده از توان منابع انسانی و تجهیزات بتوانیم  این پروژه ها را  تکمیل و به بهترین نحو خدمات مطلوب و موثر در حوزه آب و برق را به هم استانی های عزیز ارائه نماییم.

وی گفت: با توجه به تاثیر بسیار زیاد سازمان های مردم نهاد در ارائه و همکاری برنامه های مدیریت مصرف آب و برق انتظار میرود با تدابیر اندیشمندانه، ساز و کارهای جهت تعامل بین مجموعه ی آب و برق و این سازمان ها طراحی و به مرحله اجرا در آید.

46

کد خبر 1399769

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =