بهره برداری از مجتمع خدماتی پایانه آزادگان قزوین

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین از اتمام پروژه مجتمع مکانیکی و خدماتی پایانه آزادگان در راستای طرح توسعه پایانه مسافربری آزادگان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ علی محمدحسینی، مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین گفت: این پروژه در راستای ارتقای ارائه خدمات به رانندگان و شهروندان با اعتبار ۱۰میلیارد ریال اجرایی شده است.
او بیان کرد: مجتمع خدماتی و تعمیرگاهی در زمینی به مساحت ۸هزار مترمربع و با زیربنای نزدیک به هزار مترمربع که شامل ۸غرفه می‌باشد، احداث شده است.
این مقام مسئول ادامه داد: تعمیرگاه مکانیکی مجهز به تعویض روغنی برابر با استانداردهای شرکت اسکانیا، باس واش و کارواش مجهز و مدرن با زیرشوی و روشویی، صافکاری و نقاشی، فروشگاه لوازم یدکی، تودوزی و دیگر خدمات تخصصی و سرویس بهداشتی آقایان و بانوان است.
او اضافه کرد: پروژه تاسیسات مجتمع مکانیکی نیز با اعتباری بالغ بر ۴میلیارد ریال انجام شده است.
این مقام مسئول بیان کرد: انتقال فاضلاب کارواش و مجتمع های مکانیکی و آب‌های سطحی مجموعه ۸هزار متری به فاضلاب شهری، انتقال تاسیسات آب، برق، گاز برای مجتمع های مکانیکی و تجهیز مجتمع به دوربین‌های مداربسته از اقدامات انجام شده برای پروژه تاسیسات این مجتمع است.  
مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین افزود: احداث این پروژه از نیازهای اصلی این پایانه برای تسهیل ارائه خدمات به رانندگان بود که در دستور کار قرار گرفت و اکنون قابل بهره‌برداری است.

46

کد خبر 1399781

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =