جزئیات جدید از افزایش شمار قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: هم اکنون ۲۴ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان های استان بستری و تحت درمان هستد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین کهگیلویه و بویراحمد؛ دکتر پرویز یزدانپناه با بیان اینکه ۳ بیمار نیز در بخش آی سی یو بیمارستان های معین کرونا بستری هستند، افزود:  تعداد بهبود یافتگان کامل بیماران کرونایی کهگیلویه وبویراحمد تاکنون ۶۸۰ بیمار گزارش شده است.

وی از افزایش آمار قربانیان کووید ۱۹ در استان خبر داد و ابراز داشت: متاسفانه بیمار ۶۵ ساله مبتلا به کرونا، دارای بیماری زمینه ای فشار خون بود که در تاریخ ۲۲ خردادماه ۹۹ در بهبهان بستری و در تاریخ ۲۴ خردادماه فوت شد.

دکتر یزدانپناه خاطر نشان کرد: با احتساب این مورد فوتی، شمار قربانیان به کرونای کهگیلویه و بویراحمد  به ۱۰ بیمار رسید.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: علیرغم همه تذکرات و توصیه های ارائه شده متاسفانه دستورالعمل های بهداشتی مورد بی توجهی مردم قرار گرفت و به تبع آن طی دو هفته گذشته شاهد افزایش چشم گیر مبتلایان به کرونای استان بودیم و با توجه به این روند در روزهای آینده نیز سیر بیماری صعودی خواهد بود.

وی یادآور شد: نسبت به بیماری کرونا نباید بی تفاوت رفتار کرد زیرا این بیماری جامعه هدف مشخصی نداشته و همه افراد جامعه را دچار می کند.

دکتر یزدان پناه در پایان خاطرنشان کرد: امروز نیز جواب ٢٦٥ نمونه از آزمایشگاه سلولی مولکولی دریافت شد که تعداد موارد مثبت مانند روزهای قبل در حال افزایش است.

46

کد خبر 1399902

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =