امام جمعه مشهد: باید طعم شیرین امربه معروف را نهادها و جامعه احساس کنند

امام جمعه مشهدمقدس گفت: با لطف خدای متعال و الگو گرفتن از اهل بیت علیهم السلام بتوانیم طوری برخورد کنیم که شیرینی عمل به معروف در بطن هر ارگان و جامعه‌ای احساس شود.

به گزارش خبرآنلاین از خراسان رضوی : آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی در دیدار با مدیرکل ستاد اجرای فرمان حضرت امام (ره) اظهار داشت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر، بخشی ضروری برای همه ارگان‌ها بود، زیرا این ستاد می‌تواند با برخورد صحیح، جلوی خیلی از منکرات را در دستگاه‌ها و جامعه بگیرد.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: آقای ارجاعی در شرایط سختی این ستاد را در استان راه‌اندازی کردند و با تمام سخت کوشی خویش برنامه‌هایی را ارائه دادند و به واسطه ایشان بود که ستاد امر به معروف و نهی از منکر هم ارتقا پیدا کرد.

علم‌الهدی بیان کرد: یکی از مهم‌ترین عواملی که سبب موفقیت ستاد اجرایی فرامین امام می‌شود این است که نوع برخورد خود را با ملاک‌های دینی بسنجند البته باید سیستم برنامه‌ریزی و فرهنگ اجرا کردن این برنامه‌ها را نیز مدنظر داشت. 

وی عنوان کرد: ان‌شاءالله با لطف خدای متعال و الگو گرفتن از اهل بیت علیهم السلام بتوانیم طوری برخورد کنیم که شیرینی عمل به معروف در بطن هر ارگان و جامعه‌ای احساس شود.

46

کد خبر 1399941

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =