بلیت سینماهای قزوین به مدت سه روز نیم‌بها می‌شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: روزهای اول تا سوم تیرماه بلیت‌های سینماهای قزوین به منظور تشویق مردم به تماشای فیلم‌های سینمایی، نیم بها است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ محمدحسین اسماعیلی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با اعلام این خبر گفت: با توجه به ۴ماه تعطیلی سینماها به دلیل شیوع ویروس کرونا و برای آشتی دوباره مردم و سینما مقرر شد تا در ۳روز اول بازگشایی سینماها یعنی روزهای اول تا سوم تیرماه بلیت‌های سینماهای قزوین نیم بها شود.
او ادامه داد: هفته گذشته در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا مصوب شد که سینماهای سراسر کشور به شرط حضور ۵۰درصد ظرفیت سالن‌ها و رعایت کامل پروتکل‌ها می‌توانند از ابتدای تیرماه فعالیت خود را آغاز کنند.
اسماعیلی یادآور شد: پس از این اطلاعیه، سازمان سینمایی هم اعلام کرد برای اطمینان مردم به منظور حفظ سلامتشان مواد شوینده و ضدعفونی کننده برای همه سینماها در نظر گرفته شده است. 
او اعلام کرد: مطابق توافق پخش کنندگان و سینماداران، سینماها در روزهای اول، دوم و سوم تیر به ارائه بلیت‌های نیم‌ها می‌پردازند تا بابی برای آشتی دوباره مردم با سینماها شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: با از سرگیری فعالیت سینماهای سراسر کشور، فیلم «شنای پروانه» ساخته محمد کارت و فیلم «خوب، بد، جلف؛ ارتش سری» ساخته پیمان قاسم خانی در کنار پنج فیلم اکران اسفند۹۸ روی پرده می‌روند.

48

کد خبر 1400249

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =