شهرک صنعتی کاسپین از پرداخت مالیات معاف شد

باپیگیری‌های مجدانه استاندار قزوین صنایع مستقر در شهرک کاسپین از پرداخت عوارض مالیات به مدت ۷سال از تاریخ اخذ پروانه بهره برداری معاف شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ هدایت الله جمالی پور، استاندار قزوین اظهار کرد: دولت در سال جهش تولید با تصویب معافیت مالیاتی برای شهرک صنعتی کاسپین به استان قزوین هدیه داد.
او افزود: شهرک صنعتی کاسپین قزوین پس از مدت‌ها مطالبه صنعتگران و تولیدکنندگان با حمایت دولت و هیات وزیران مشمول معافیت مالیاتی شد.
استاندار قزوین گفت: سال‌ها بود که مدیران صنایع، کارخانجات و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی ضرورت معافیت را از دستگاه‌های قضایی و مقننه مطالبه می‌کردند که در نهایت این مهم از سوی هیات وزیران به تصویب رسید.
جمالی پور تاکید کرد: ورود دولت با نگاه حمایتی به موضوع معافیت‌های مالیاتی صنایع و کارخانجات مستقر در شهرک کاسپین، یک دستاورد عظیم در سال جهش تولید محسوب می‌شود.
او بیان کرد: در زمان راه اندازی شهرک کاسپین، طول مسافت آن تا تهران به صورت زمینی اندازه گیری شده بود که موجب برخورداری واحدهای تولیدی آن از امتیاز معافیت مالیاتی شد اما با آیین نامه اجرایی قانون رفع موانع تولید که طی سال های گذشته وضع شده بود این مسافت هوایی مدنظر قرار گرفت و شهرک صنعتی کاسپین از معافیت محروم شد.
استاندار در پایان خاطرنشان کرد: بازگشت معافیت مالیاتی به شهرک کاسپین موجب رونق تولید و جذب سرمایه گذار در این شهرک صنعتی پرتقاضا می شود.

48

کد خبر 1400251

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • حسینی دولت آبادی از قزوین IR ۱۴:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۷
    0 0
    خوب است از محل درصدی از این بخشودگی فکری بحال بود بد فاضلاب شهرک بکنند. چرا که با توجه به همجواری با اتوبان کرج آبرویی برای شهر نگذاشته است. خصوصا شبها که بوی فاضلاب هوش از سر مسافران می برد.