مجمع نمایندگان استان کرمان به‌دور از نگاه سیاسی، اهداف توسعه‌ای استان را پیگیری می‌کند

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان با بیان اینکه نخستین برنامه‌های رسمی مجمع نمایندگان از مرکز استان و از مزار سردار دل‌ها آغاز می‌شود گفت: مجمع نمایندگان استان کرمان به‌دور از نگاه سیاسی اهداف توسعه‌ای استان را پیگیری می‌کند.

به گزارش خبرآنلاین از کرمان : شهباز حسن‌پور ، با اشاره به اینکه ترکیب مجمع نمایندگان استان کرمان هفته گذشته مشخص شده است اظهار داشت: تمام نمایندگان با همدلی و همراهی برای توسعه استان کرمان مشارکت می‌کنند و فضای همدلی در مجمع نمایندگان استان وجود دارد.

وی با بیان اینکه نخستین جلسه مجمع نمایندگان استان کرمان در شهر کرمان و مرکز استان کرمان از مزار سردار دلها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی آغاز می‌شود گفت: مجمع نمایندگان استان کرمان در اقدام بعدی دیداری با نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان دارد و از توصیه‌ها و راهبردهای حکیمانه ایشان به‌عنوان نمیانده ولی‌فقیه بهره می‌برد.

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان با اشاره به اینکه جلسات رسمی مجمع نمایندگان استان کرمان با مسئولان و مدیران کل استان به‌صورت جداگانه به‌منظور بررسی وضع موجود استان و برنامه آنها برای توسعه استان برگزار می‌شود افزود: به‌دنبال این جلسات، جلساتی با مسئولان ارشد کشوری برای پیگیری مشکلات استان برگزار می‌کنیم.

حسن‌پور با بیان اینکه مجمع نمایندگان استان کرمان فارغ از هرگونه مسائل و گرایش‌های سیاسی فعالیت خود را انجام می‌دهد خاطرنشان کرد: تمام هدف ما توسعه و آبادانی استان کرمان و استفاده از تمام ظرفیت‌ها و امکانات موجود است.

وی با اشاره به اینکه سعی داریم با تعامل سازنده با مدیران و به‌دور از نگاه سیاسی اهداف مجمع نمایندگان استان را به پیش ببریم گفت:  دیدار و نشست با شورای تامین استان و همچنین شورای قضایی استان کرمان از دیگر برنامه‌های مجمع نمایندگان استان در هفته‌های آتی است.

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان با بیان اینکه امروز نیز جلسه انجمن توسعه استان کرمان با حضور فدائی استاندار کرمان برگزار شد تصریح کرد: اما فعالیت رسمی مجمع نمایندگان استان کرمان در مرکز استان از مزار حاج قاسم برگزار می‌شود.

وی رسانه‌ها را به‌عنوان بهترین سرمایه استان در تمام عرصه‌ها دانست و اظهار داشت: اعتقاد دارم رسانه بهترین دستگاه نظارتی است که چشمان بیدار آنها تمام مسائل را رصد کرده و از ارکان توسعه هستند، وظیفه ذاتی سخنگوی مجمع نمایندگان استان کرمان است که با رسانه تعامل برقرار کرده و جلسات مستمری با رسانه‌های استان کرمان داشته باشد.

48

کد خبر 1400262

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =