۱۷۷ دستگاه انواع وسایط نقلیه مسروقه در بوشهر کشف شد

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر ازشناسایی و کشف ۱۷۷ دستگاه انواع وسایط نقلیه دارای سابقه سرقت در شهرستان‌های ۱۰ گانه استان بوشهر خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از بوشهر: سرهنگ جوشن سهرابی صبح امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با تاکید بر برخورد با متخلفان در عرصه‌های مختلف از همکاری و مشارکت مردم قدردانی کرد و اظهار داشت: استان بوشهر در امنیت پایدار و مطلوبی برخوردار است که مشارکت مردم در این حوزه ستودنی است.

وی از برخورد با سارقان خودروها، در اجرای طرح ضربتی کشف وسایل نقلیه مسروقه خبر داد و بیان کرد:با تلاش کاراگاهان پلیس آگاهی و دوایر تجسس و اجرای طرح‌های عملیاتی ۱۷۷ دستگاه انواع وسایط نقلیه دارای سابقه سرقت در شهرستان‌های ۱۰ گانه استان بوشهر کشف شده است.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر بیان کرد: در مقاطع مختلف با دستگیری ۱۶۷ نفر سارق، تعداد ۲۰ خودرو و ۱۵۷ دستگاه موتورسیکلت دارای سابقه سرقت در سنوات گذشته و سال جاری کشف وبه افراد مالباخته تحویل شده است.

سرهنگ سهرابی با تاکید بر ادامه طرح مبارزه با سرقت تصریح کرد: این طرح و برنامه‌ها با هدف ناامن کردن محیط برای فعالیت افراد بزهکار و برخورد قاطع با سارقان با جدیت بیشتر ادامه دارد.وی با تاکید بر هوشیاری مردم برای جلوگیری از سرقت اموال افزود: شهروندان با افزایش مراقبت، رها نکردن وسیله نقلیه بدون گماردن فرد مراقب در معابر و کوچه‌ها برای مدت زمان طولانی، استفاده از تجهیزات ایمن و با کیفیت مناسب، استفاده از پارکینگ عمومی و رها نکردن وسیله نقلیه به‌صورت سوییچ روشن، پلیس را در تامین امنیت مطلوب و پایدار یاری کنند.

۴۸

کد خبر 1400279

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =