اصرار مذاکره ترامپ با تهران برای چیست؟ کاربران خبرآنلاین پاسخ دادند

کاربران خبرآنلاین با شرکت در یک نظرسنجی به دلیل اصرار مذاکره ترامپ با ایران پاسخ دادند.

به گزارش خبرآنلاین،  بعد از تبادل زندانیان میان ایران و آمریکا، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بار دیگر باوجود اینکه پاسخ تهران را می داند درخواست مذاکره داد. او در حالی خواهان یک توافق صوری با تهران است که در 13 دی ماه 98 سردار سلیمانی را به شهادت رساند.

برایان هوک رئیس گروه اقدام ایران در وزارت خارجه آمریکا نیز بارها صحبت از مذاکره با ایران به میان آورده است و گفته کشورش به دنبال دستیابی برای توافقی جدید با ایران است.

در همین راستا کاربران خبرآنلاین نیز با شرکت در یک نظرسنجی به دلیل اصرار ترامپ و مقام های آمریکایی برای مذاکره با ایران پاسخ داده اند.

کاربری به نام علی در همین راستا گفت: چون ترامپ جنگ طلب نیست و می خواهد همه چیز را با مذاکره به دست آورد.او بولتون را به خاطر جنگ طلب بودن اخراج کرد.

مخاطب بی نامی نوشت:  مذاکره الان اشتباه محضه ترامپ فقط از کارت ایران بهره بردداری کنه برای مسائل شکست خوره کشورش

محمودرضا هم نوشت: چون ترامپ میخواد با مذاکره اون چیزی که میخواد را بدست بیاره. چیزی که تو برجام نتونستند بدست بیارند. از طرفی نگران اینست که در صورت متوسل شدن به زور و جنگ، ایران پاشنه آشل ایالات متحده را گوشمالی می ده و اینجاست که از طرف سرمایه دارها صهیونیست تحت فشار قرار میگیره

کاربری دیگر نوشت: نیت اصلی ترامپ مذاکره نیست, بلکه تلاش برای غلدری میباشد. اگر به لحن "اصرار" های ترامپ برای مذاکره دقت کنید, متوجه میشوید که بسیار دستوری حرف میزند. بسیار خوشحالم که ایران زیر بار نرفته.

کاربر دیگری نوشت:  واقعا ادم تعجب میکنه بعد از قضیه برجام باز یه عده میگن باید مذاکره کنیم تا امریکا مشکلاتمونو حل کنه انصافا نمی فهمید چی میگید یا خودتونو زدید به نفهمیدن؟؟؟ مذاکره از نظر امریکا یعنی تسلیم کامل ایران و این یعنی فروپاشی و تجزیه کشور دقیقا چیزی که تو 12 شرط اعلامی امریکا اعلام شده

یک کاربر دیگر نوشت:  سعدی خوب فرمود: دشمن از هر حیلتی فرو ماند، سلسله دوستی بجنباند. ترامپ هوچی گری حرفه ای است. او برای نشان دادن خود به عنوان قهرمان دنبال مذاکر با ایران است تا برگ برنده ای در انتخابات داشته باشد. از باب سنگ مفت گنجشک مفت یه حرفی میزند. نباید جدی گرفت.

سعید نوشت: مذاکره الان کاملا برای ایران یک شکست به حساب میاد چون ایران قدرت چانه زنییش فعلا پایینه و برگ برنده چندان خوبی نداره برای مذاکره البته بعد از کاهش تعهدات برچامی قدرت ایران بیشتر شد برای مذاکره های بعدی و برای همین اونهاا کمی برای فعالیت مکانیزم ماشه تعلل میکنن

محمدرضا نوشت: واقعا متاسفم واسه بعضی از اونایی ک میان اینجا نظر میدن، آقایونی که میگن مذاکره جواب سوالات منو بدن لطفا !۱ چه تضمینی هست توافقی بشه و دولت بعدی آمریکا نزنه زیرش مثل ترامپ مگه همون موقع ک آمریکا تو توافق بود شبکه بانکی باز بود؟ تحریم ها واقعا برداشته شد؟کشورهای عضو توافق پایبند بودن به مفاد توافق؟ ۲: چه ساز وکاری موجوده تو نظام حهانی که بشه آمریکا رو وادار به پاسخگویی کرد؟سازمان ملل نمیتونه قطعنامه بده چون وتو میشه از طرف آمریکا ولی ب راحتی ایران رو میتونن محکوم کنن !! ۳ اینا که فهمیدن ما سلاح اتمی نداریم در عوض ماهم تضمین دادی آژانس هروقت دلش خواست بیاد ب سایت های هسته ای ایران و شدیدترین نظارت اتمی جهان تو ایران اتفاق میوفته بنابر حرف های خود غرب پس میشه فهمید دردشون موضوع اتمی نیست چون این توافق اسمش روشه توافق هسته ای نه چیز دیگه وقتی ما هسته ای نداریم یعنی بیرون اومدن آمریکا از برجام بهانست،ایران تازمانی که امریکا برنگرده به برجام نبایدمذاکره ای انجام بده،آمریکا یک توافق کلی دیگه شامل منطقه و بخصوص موشک هامیخواد که این خیانت به ایرانه مرگ بر صهیونیسم

مشروح نظرات را ایــــــنــــــجــــــــا بخوانید.

310311

کد خبر 1400382

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =