خداحافظی از قضاوت در لیگ برتر فوتسال

محمد ترحمی روز جمعه با حضور در فینال دور رفت لیگ برتر فوتسال برای همیشه با قضاوت وداع خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان محمد ترحمی داور ارزنده فوتسال کشور روز جمعه این هفته با قضاوت در فینال دور رفت لیگ برتر فوتسال کشور با دنیای داوری وداع خواهد کرد متن وداع  داور سمنانی به شرح زیر می باشد
خداحافظی محمد ترحمی از دنیای داوری فوتسال(فوتبال)
محمد ترحمی داور ارزنده فوتسال استان سمنان در لیگ برتر کشور با قضاوت مسابقه فینال لیگ برتر فوتسال کشور مابین دو تیم گیتی پسند اصفهان و مس سونگون ورزقان (تبریز) که در ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ در اصفهان برگزار می‌شود از دنیای داوری خداحافظی می کند.
محمد ترحمی متولد ۵ اردیبهشت ماه ۱۳۵۳ در سمنان است.
ترحمی داوری را از سال ۱۳۷۲ شروع و از سال ۱۳۸۶ در لیگ برتر فوتسال ایران قضاوت کرد، ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد جامعه شناسی و کارمند حوزه روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان سمنان است و قضاوت بیش از ۱۵۰ بازی در لیگ برتر فوتسال کشور انجام داده است.
متن پیام خداحافظی محمد علی ترحمی به شرح زیر است:
برای دل کندن از عشق نباید به خاطرات خوش گذشته تکیه کرد
این حقیر با فوتبال متولد شدم و تمام خاطرات کودکی و سالهای زندگی را با فوتبال و فوتبال دوستان گذرانده ام.
در سالهای دور که فوتبال را از کوچه های پاچنار سمنان شروع کردم همیشه فکر می کردم چگونه می‌توان یک فوتبالیست خوب شد و از همه مهمتر چگونه می‌توان در ذهنها ماند. در این سالهای داوری که از سال ۱۳۷۲ شروع شد، فراز و نشیب های فراوانی را شاهد بودم و چه روزهایی را که با عشق به داوری در زمینهای خاکی قضاوت کردم و چه روزهایی که در عرصه مسابقات کشوری در سال ۱۳۸۲ وارد فوتبال ایران شدم و نهایتا با انتخاب مسیر درست در سال ۱۳۸۶ در لیگ برتر فوتسال کشور تا کنون انجام وظیفه میکنم. اینک بعد از گذشت ۱۳ سال در این رشته جذاب، مهیج و زیبا زمان آن رسیده است جای خود را به جوانان با استعداد کشورم بدهم.
با سپاس از درگاه ایزد منان که مرا همیشه مورد لطف خود قرار داده تا بتوانم این مقطع پرپیچ و خم را به پایان برسانم، امیدوارم توانسته باشم گامی مؤثر در راستای اعتلای داوری و فوتسال و فوتبال کشور برداشته و شرمنده این جامعه بزرگ نباشم.
اینجانب با کسب اجازه از پیشکسوتان خودم که همیشه مدیون آنان هستم، خانواده عزیزم که در این سالها بنده را حمایت کردند، مربیان و اساتید و همکاران خوبم سوت خود را در طاقچه خاطراتم آویزان کرده و از همه کسانی که موجب رنجش آنان شدم عذرخواهی می کنم. در ادامه این راه در رکاب بزرگان در عرصه دیگری از فوتسال و فوتبال حضور خواهم داشت و امیدوارم بتوانم کمک حال داوری کشور و استانم سمنان باشم.
ارادتمند شما محمد ترحمی
۲۷ خرداد ماه ۱۳۹۹
یا حق

46

کد خبر 1400531

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =