۰ نفر
۲۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۵
رسمی؛تکلیف لیگ قهرمانان اروپا مشخص شد

ورزش سه نوشت: در جلسه نهایی امروز یوفا شکل جدید برگزاری لیگ قهرمانان و لیگ اروپا و نیز میزبانان مراحل نهایی این دو تورنمنت معرفی شد.

امروز و از ساعت 18 در نیون سوئیس قرار بود در مورد برگزاری ادامه لیگ قهرمانان و لیگ اروپا تصمیم نهایی اتخاذ شود. در نهایت مقرر شد تا از دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان به بعد در شهر لیسبون به انجام برسد.

پایتخت پرتغال با دو ورزشگاه بزرگ(دالوژ و آلوالاده) میزبان این بازی ها خواهد بود.

لیگ قهرمانان

هنوز 4 بازی از یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان باقیمانده که طبق اعلام یوفا تاریخ برگزاری این بازی ها نیز شنبه 8 آگوست(18 مرداد) خواهد بود ولی هنوز وضعیت میزبانی نامشخص است و یا در لیسبون خواهد بود یا در زمین تیم های میزبان.

دیدارهای یک چهارم نهایی به بعد اما در لیسبون و به صورت تک بازی خواهد بود و در مجموع با انجام 7 بازی بدون تماشاگر بین 12 تا 23 آگوست(22 مرداد تا 2 شهریور)، سرانجام تکلیف قهرمان چمپیونزلیگ مشخص می شود. 28 و 29 مرداد، تاریخ انجام دو بازی نیمه نهایی و دوم شهریور نیز بازی نهایی برگزار می شود.

میزبان فینال های لیگ قهرمانان اروپا تا سال 2024 نیز مشخص شدند:
 
2020 : لیسبون پرتغال
2021 : استادیوم آتاتورک استانبول ترکیه
2022 : استادیوم سن پترزبورگ ، سن پترزبورگ روسیه
2023 : استادیوم فوتبال آرنای مونیخ آلمان
2024 : استادیوم ومبلی لندن انگلیس


همچنین قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی این فصل لیگ قهرمانان، جمعه 20 تیر برگزار خواهد شد.
فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا از 29 مهر آغاز می گردد.

لیگ اروپا

15 و 16 مرداد بازی های عقب افتاده دور رفت یک هشتم نهایی لیگ اروپا بین سویا و رم و اینتر-ختافه و به صورت تک بازی در آلمان برگزار خواهد شد و پس از انجام بازی های برگشت، از تاریخ 25 مرداد، بازی های یک چهارم نهایی به بعد به صورت تک بازی در فرانکفورت آلمان به انجام خواهد رسید.

254 41

کد خبر 1400633

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =