عرضه قلیان در حاشیه پارک‌ها به بهانه داشتن پروانه کسب/ پلیس اماکن: در صورت مشاهده تخلفات با متخلفان برخورد خواهد شد

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: سرهنگ مرادی به عرضه قلیان در حاشیه پارک‌های پایتخت واکنش نشان داد.

برخی از قهوه خانه داران که نسبت به ارائه سرویس و عرضه قلیان در حال فعالیت هستند، با آوردن لوازم تهیه قلیان در حاشیه پارک‌ها به شهروندان سرویس می‌دهند.

از آنجایی که عرضه قلیان در خارج از اماکن قانونی نیست این افراد باز هم نسبت به انجام این کار اقدام می‌کنند، نکته جالب توجه این است که افراد به بهانه داشتن پروانه کسب در خصوص فعالیت در حوزه قهوه خانه و سفره خانه در حاشیه پارک‌ها اقدام به فعالیت می‌کنند.

سرهنگ نادر مرادی معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ گفت: در خصوص این موضوع باید پلیس پیشگیری و واحد اجرائیات شهرداری ورود و با افراد خاطی برخورد کنند.

وی در واکنش به اینکه ارائه دهندگان قلیان در حاشیه پارک‌ها به بهانه داشتن پروانه کسب کسب و کار اقدام به فعالیت می‌کنند، افزود: در صورتی که چنین مطلبی صحت داشته باشد و در بررسی‌های پلیس این موضوع تایید شود، مجوز کسب و کار خاطیان از آن‌ها اخذ و باطل خواهد شد.

به گفته معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت فاتب در صورت مشاهده چنین مواردی قطعاً به موضوع ورود خواهیم کرد و شهروندان نیز در صورت مواجهه با چنین مواردی، موضوعات را به شماره ۱۱۰ پلیس گزارش دهند.

۲۳۵۲۱۲

کد خبر 1400717

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =