دوره های آموزشی ویژه روزنامه‌نگاران لرستان برگزار میشود

مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های لرستان از برگزاری دوره های آموزشی ویژه روزنامه‌نگاران استان خبر داد .

به گزارش خبرآنلاین از لرستان  ، سید احمد موسوی در جلسه انعقاد قرارداد تفاهم‌نامه آموزشی بین اداره کل فنی حرفه‌ای و خانه مطبوعات استان، گفت: خانه مطبوعات استان لرستان در دوره ششم اولین اولویت آن برگزاری دوره آموزشی خبرنگاری بوده که با حضور ۳۰ نفر از خبرنگاران کلاسهای را برگزار کرد که متاسفانه در اواخر برگزاری کلاس ها با بیماری کرونا مواجه شده ایم و همه کلاس ها و آموزش ها تعطیل شدند و نتوانستیم این دوره‌ها را ادامه دهیم.

دستور کار خانه مطبوعات که در حوزه رفاهیات اصحاب رسانه بود


وی با اشاره به پایان سال گذشته دستور کار خانه مطبوعات که در حوزه رفاهیات اصحاب رسانه بود، افزود: تقریبا ۹۵ درصد برنامه‌های ما در سال گذشته در حوزه رفاهیات خبرنگاران صورت گرفته است.

مدیرعامل خانه مطبوعات لرستان اظهار داشت: آموزش و برگزاری دوره های آموزشی ویژه خبرنگاری برای اصحاب رسانه استان لرستان رویکرد اصلی خانه مطبوعات در سال ۹۹ است.
موسوی با اشاره به پیشنهاد به مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان برای آموزش خبرنگاری که بتوانیم از ظرفیت و پتانسیل این اداره در راستای آموزش استفاده کنیم، بیان کرد: با توافق سازمان فنی وحرفه ای و با توجه به مشکل فضا هرگونه دوره‌های آموزشی برای خبرنگاری را در سازمان فنی حرفه‌ای استان لرستان برگزار خواهیم کرد.

انعقاد تفاهم نامه با فنی حرفه‌ای استان لرستان

موسوی در پایان با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی خبرنگاری در راستای انعقاد تفاهم نامه با فنی حرفه‌ای استان لرستان، گفت: در این دوره‌های آموزشی خبرنگاری، دوره های عکاسی، ایندیزاین، مراحل مختلف کامپیوتر adsl۱ و adsl۲، فتوشاپ، گرافیک، طراحی وب و… را در این دوره ها با همکاری فنی حرفه‌ای استان برگزار خواهیم کرد.

46

کد خبر 1400722

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =